BLOG Strony internetowe – odkryj nasz blog o tworzeniu, poprawianiu i naprawianiu stron. Najlepsze praktyki i rozwiązania w jednym miejscu.

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową lub sklep online, który przyciągnie klientów i zwiększy sprzedaż, nasz blog to idealne miejsce dla Ciebie! Jesteśmy przede wszystkim ekspertami w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Nasze porady pomogą Ci stworzyć witrynę, która będzie nie tylko estetyczna, ale również funkcjonalna i przyjazna dla użytkowników.

W naszych artykułach znajdziesz wiele praktycznych wskazówek, jak zaprojektować stronę, która przyciągnie uwagę klientów i zachęci ich do dokonania zakupu. Dzięki nam dowiesz się przede wszystkim, jakie elementy powinny znajdować się na stronie internetowej, by była ona łatwa w nawigacji i czytelna dla użytkowników.

Jeśli natomiast interesuje Cię sklep internetowy, nasze porady pozwolą Ci na stworzenie platformy, która będzie funkcjonalna, łatwa w obsłudze i zwiększy sprzedaż Twoich produktów.

Dzięki nam dowiesz się przede wszystkim:

  • Jak zaprojektować stronę produktów.
  • Jakie narzędzia wykorzystać do promocji sklepu.
  • Jakie strategie stosować, by zwiększyć sprzedaż.
  • Jakie platformy płatności online wybrać.

Nie czekaj! Odwiedź nasz blog już dziś i skorzystaj z naszych porad. Dzięki którym przede wszystkim możesz stworzyć stronę internetową lub sklep online, który przyciągnie klientów i zwiększy Twoją sprzedaż.

Jesteśmy zawsze gotowi, by pomóc Ci w tworzeniu profesjonalnych i funkcjonalnych stron internetowych.

Dla kogo jest BLOG Strony internetowe?

Ten blog to przede wszystkim zgromadzona w jednym miejscu wiedza na temat stron internetowych. Ich budowie, funkcjach, możliwościach, ale tez o błędach, problemach i ich rozwiązaniach.

Nowoczesna strona przestała być już dawno tylko wizytówką.

Zbuduj ze mną stronę która przede wszystkim będzie sercem Twojego biznesu.

Przede wszystkim strony internetowe to też coraz bardziej rozbudowane systemy. Często są one częścią lejków sprzedażowych. Dzięki wsparciu reklamą, oraz przede wszystkim systemom marketingu stają się bardziej efektywne.

BLOG Strony internetowe ma pomóc w zrozumieniu pewnych zjawisk z tym związanych.

Google business - Daj się odnaleźć Twoim klientom

Google businesszacznij wreszcie zarabiać!

Google business – to mnóstwo narzędzi i możliwości dla Ciebie. Zacznij wreszcie zarabiać wykorzystując możliwości Google, oraz FB i IG.

Łącząc poszczególne platformy i systemy można uzyskać niesamowite możliwości.

BLOG Strony internetowe – najważniejsze materiały

Poniżej przedstawiam najważniejsze materiały z którymi warto się zapoznać:

Jak założyć stronę internetową - okiem praktyka

Jak założyć stronę internetową – okiem praktyka

Jak założyć stronę internetową – założenie strony w obecnych czasach jest proste … jednak warto założyć przed tym czego oczekujemy tworząc ją. Przede wszystkim często zlecając stronę chcesz wizytówkę, ale warto tworzyć ja jako element systemu marketingowego.


Ile kosztuje strona internetowa

Ile kosztuje obecnie dobra strona internetowa?

Ile kosztuje strona internetowa? Najszybsza odpowiedź to zależy. Ale od czego? W tym artykule przede wszystkim przedstawię Ci co składa się na koszt całości.


Strona internetowa w B2B

Strona internetowa w B2B krok po kroku

Strona internetowa w B2B – krok po kroku pokazuję co trzeba przygotować zanim … zlecisz wykonanie samej strony. Lepiej zobacz unikniesz poprawiania swojej strony. Przede wszystkim nie wyrzucisz ogromnych pieniędzy w błoto.

BLOG Strony internetowe – najnowsze materiały

Poniżej zamieszczam najnowsze informacje dostępne na stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.