Biznes plan – to często określenie pewnego kierunku, ale co wtedy gdy firma już trochę działa, ale nie rozkręca się tak jak oczekujesz? Wtedy może być pomocny taki człowiek jak ja. Konsultant który razem z Tobą pomoże podkręcić Twój biznes. Czy znam się na wszystkim? Nie. Wcale nie muszę. Wystarczy, że znam ludzi którzy znają dana dziedzinę i Ci pomogą.

Przede wszystkim warto znać tę maksymę:

Rośniesz do kresu swoich możliwości, kompetencji i strachu.

Maciej Filipkowski

Każdemu managerowi, szefowi, właścicielowi firmy, prezesowi udaje się dojść w pewnym momencie do jednej z wyżej wymienionej granicy.

Przede wszystkim Ty musisz zdecydować, czy to już moment na to, by stanąć już w tym miejscu – i de facto się cofać – czy kontaktujesz się ze mną i razem idziemy dalej.

Czy to już moment na taki kontakt?

Sama / sam zdecyduj.

Jaki jest Twój biznes plan na najbliższy czas.

Oferta konsultacji

Jeśli szukasz wsparcia w rozwoju swojego biznesu, oferuję profesjonalne konsultacje, które przyniosą konkretne korzyści dla Twojej firmy:

  1. Doświadczenie i Ekspertyza: Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia w sprzedaży, marketingu i rozwiązań informatycznych, aby przyspieszyć wzrost Twojego biznesu.
  2. Spersonalizowane Strategie: Otrzymasz dostosowane do Twoich potrzeb strategie, które pomogą Ci osiągnąć konkretne cele biznesowe.
  3. Optymalizacja Procesów: Popraw efektywność swoich działań biznesowych dzięki moim poradom dotyczącym optymalizacji procesów w firmie.

To wszystko możesz mieć wynajmując mnie jako konsultanta.

Co mówią klienci?

Ile to kosztuje?

Godzina konsultacji to 550 zł

Chcesz wypróbować co mogę dla Ciebie zrobić?

Z mojej strony mogę Ci zaproponować darmową konsultację.

Przede wszystkim porozmawiajmy:

Darmowa konsultacja

Skorzystaj z darmowej konsultacji

Wypróbuj mnie – sprawdź czy warto ze mną porozmawiać.

Umówmy się na rozmowę, w dogodnym dla obu stron terminie. Porozmawiajmy przez około 15 minut. Przede wszystkim jeżeli stwierdzisz, że to co proponuje ma dla Ciebie sens i wartość, będziemy działać dalej.

Jeżeli stwierdzisz, że nie ma to dla Ciebie sensu – lub ja stwierdzę, że nie mam możliwości Ci pomóc cóż – na tym zakończymy – nie każdemu mogę pomóc.

Zapewniam pełną poufność naszej rozmowy i dyskrecję.

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.

Albert Einstein

Mamy zmieniać swoje życie, zmieniać swój biznes i mamy sami się zmieniać.

Dopiero to prowadzi do innych rezultatów niż te które mamy.

Te które już znamy.

Potraktuj współprace ze mną jako kolejny etap w swoim życiu.

Etap który zaprowadzi Cię do twego oczekiwanego sukcesu.

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.