BLOG Sprzedaż – Zapraszam do mojego bloga o sprzedaży! Poznaj skuteczne techniki sprzedażowe, negocjacje, relacje z klientami i więcej!

Witam Cię na moim blogu, przede wszystkim poświęconym tematyce sprzedaży! Jeśli interesuje Cię skuteczne pozyskiwanie klientów, zwiększanie obrotów i budowanie długotrwałych relacji z klientami, to jesteś we właściwym miejscu.

Na moim blogu znajdziesz przede wszystkim wiele wartościowych treści na temat sprzedaży, takich jak techniki sprzedażowe, sposoby na skuteczne negocjacje, budowanie relacji z klientami oraz wiele innych zagadnień związanych z handlem. Przedstawione tu informacje są oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz najnowszych trendach rynkowych, co pozwala na dostarczenie kompleksowej i aktualnej wiedzy.

Wierzymy, że każdy może stać się skutecznym sprzedawcą, o ile tylko pozna odpowiednie techniki i podejdzie do tematu z pasją. Nasz blog to przede wszystkim idealne miejsce dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe i zwiększać swoje szanse na sukces w biznesie.

BLOG Sprzedaż – Najważniejsze materiały warte zapoznania się

Poniżej przedstawiam najważniejsze materiały z którymi warto się zapoznać:

Podstawowe pojęcia sprzedażowe i marketingowe

Podstawowe pojęcia sprzedażowe i marketingowe

Podstawowe pojęcia sprzedażowe i marketingowe – tym razem chcę przedstawić podstawowe pojęcia które można spotkać przy sprzedaży i marketingu


Buyer Persona

Buyer Persona – idealny klient – wiesz kto to jest w Twoim wypadku?

Buyer Persona – przede wszystkim ustalenie kto to – to podstawa działań marketingowych. Jak to wygląda w b2b, a jak w b2c? Dlaczego ustalenie naszego idealnego klienta jest tak istotne?


Jak zrobić segmentację klientów

Jak zrobić segmentację klientów – wybrać kierunek dla sprzedaży?

Jak zrobić segmentację klientów – wybrać kierunek dla sprzedaży? – to temat często bagatelizowany przez firmy , a jest to dość istotne zaniedbanie przede wszystkim prowadzące do rozdrabniania się.

BLOG Sprzedaż – najnowsze materiały

Poniżej zamieszczam najnowsze informacje dostępne na stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.