Klinika Negocjacji Alex Barszczewski

Alex Barszczewski w ostatnich latach udostępnił sporo materiałów, video na temat negocjacji, sprzedaży, a także rozwiązywaniu problemów biznesowych – tak właśnie go poznałem. Zarówno jego książka „Sukces w relacjach” jak i materiały przez niego udostępniane, to istna kopalnia wiedzy. Wręcz materiał obowiązkowy dla tych co na co dzień współpracują z klientami, prowadzą negocjacje, sprzedają.

Na pierwszy film Alexa trafiłem przypadkiem. Po prostu został mi podpowiedziany przez mechanizm YouTube. Już pierwszy materiał zrobił na mnie wielkie wrażenie. Oto człowiek który ma widać duże doświadczenie, uczy innych jak rozmawiać z klientem – w tym wypadku dyrektorem technicznym jakiejś fabryki która jest zainteresowana wprowadzeniem robotów na linie produkcyjną. Ekspertka od robotyki ma za zadanie przekonać dyrektora do siebie, swoich umiejętności i tego, że jest właściwym człowiekiem do takich rozmów.

Okazuje się być to bardzo trudnym zadaniem.

Jednak ten przykład posłużył Alexowi do doskonałego przedstawienia jak często bardzo nie jesteśmy przygotowani do rozmów z klientem.

Jak dużo wiedzy i umiejętności, oraz ćwiczeń potrzeba by stać się dużo lepszym w tej dziedzinie. Dla tych którzy chcą poznać takie materiały świetnym pomysłem jest zapoznanie się z materiałami dostępnymi na YouTube na kanale Alexa: https://www.youtube.com/channel/UCQXS7JpIdulNnIfwDx5bkIg

Dla tych co doszli do tego że potrzebują więcej dostępna jest strona Kliniki negocjacji: https://klinikanegocjacji.pl/

Klinika Negocjacji Alexa Barszczewskiego
Alex i Karolina – Klinika Negocjacji Alexa Barszczewskiego

Klinika Negocjacji Alexa Barszczewskiego

Klinika Negocjacji Alexa Barszczewskiego – jest unikalnym miejscem, gdzie bez marnowania czasu i pieniędzy możesz radykalnie podnieść Twoje praktyczne umiejętności dokładnie tam, gdzie dla Twojego biznesu zrobi to największą różnicę. – taki napis powita nas na stronie głównej.

OK. Przede wszystkim pytanie: czy Alex ma kompetencje do tego by zająć się Twoim biznesem? Zdecydowanie tak.

Na swojej stronie pisze:

Od roku 1992 działam jako międzynarodowy konsultant w szeroko rozumianym zakresie sprzedaży i negocjacji biznesowych.  Przez cały ten okres jestem angażowany wyłącznie na podstawie dostarczanych rezultatów i wynikających z nich rekomendacji.

Klienci cenią mnie zarówno za skuteczność, jak i dyskrecję, połączone z dużą bezproblemowością współpracy ze mną. Moja praca polega na praktycznym wypracowywaniu konkretnych rozwiązań wszędzie tam, gdzie stawka jest wysoka i trzeba sprzedać produkty, usługi, idee, bądź kompetencje, oraz przygotować klienta do skutecznego negocjowania warunków. Razem z klientami pracuję w 100% na ich problemach i wyzwaniach, łącząc wiedzę merytoryczną z moim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i kreatywnością.

To gwarantuje osiągnięcie najlepszych możliwych rezultatów dla zleceniodawcy i jest źródłem ciągłego dopływu nowych klientów bez jakichkolwiek działań marketingowych w tym kierunku.

Jaką pomoc możesz uzyskać w klinice?

Przede wszystkim uzyskają ją:

  • Przedsiębiorcy i freelancerzy
  • Adwokaci i radcy prawni
  • Pośrednicy nieruchomości
  • Wsparcie negocjacyjne – dla tych którzy chcą mieć w zespole negocjacyjnym ludzi z międzynarodowymi sukcesami w negocjacjach
  • Wsparcie rekrutacyjne – jeśli przygotowujesz się do ważnych rekrutacji na poziomach członków zarządu itp.

Zdecydowanie polecam zapisanie się na newsletter Kliniki Negocjacji.

Alex Barszczewski
Alex Barszczewski

Alex Barszczewski książka „Sukces w relacjach”

O książce najwięcej powie Ci informacja która jest dostępną na stronie: https://www.sukceswrelacjach.pl/

Jak budować relacje które ułatwią sukces w życiu

Większość ludzi (prywatnie czy w biznesie) zawiera z innymi transakcje, nie starając się wejść
z nimi w jakąkolwiek bliższą relację. Czasem bierze się to z nieświadomości faktu, jak bardzo
relacje z innymi, często różnymi od nas ludźmi, mogą pomóc nam osiągać zadowolenie
w życiu.
Częściej to wynik braku umiejętności budowania i podtrzymywania takich relacji.

W tej książce znajdziesz zarówno potrzebną wiedzę przekazaną prostym językiem
jak też zestawy ćwiczeń, które pozwolą Ci rozwinąć kluczowe praktyczne umiejętności.
Jako konsultant biznesowy, a jednocześnie otwarty i żyjący na luzie człowiek,
z powodzeniem stosuję to od kilkunastu lat.

Ty też możesz.

Książka "Sukces w relacjach" -Alex Barszczewski
Książka „Sukces w relacjach” – Alex Barszczewski

Książkę można kupić pod tym adresem: https://sklep.alexba.eu/ksiazka-sukces-w-relacjach,id1.html

Podsumowując

Alex świetnie pokazuje, że będąc człowiekiem z dużym doświadczeniem możesz dzielić się swoją wiedzą. Czego ja się nauczyłem od niego? Przede wszystkim tego jak bardzo ważne są relacje.

Jak ważny jest chociażby dobór słów do rozmówcy.

Bezsprzecznie wiem, dzięki niemu, że robię wiele błędów na które nikt mi do tej pory nie zwrócił uwagi. Utwierdziłem się w przekonaniu, że sposób podejścia do biznesu który wypraktykowałem podczas projektu Fotografii Intymnej to dobra droga. Ten właśnie projekt pokazał mi jak ważne jest trzymanie się pewnych zasad dotyczących prowadzenia biznesu.

To był mój eksperyment sprzedażowy – marketingowy który zdecydowanie odniósł sukces.

Na co dzień współpracując najczęściej z klientami którzy zaczynają biznes od zera https://sukcesstudio.pl/biznes-od-zera/ , lub zaczynają pokazywać się ze swoim dotychczasowym biznesem w internecie – https://sukcesstudio.pl/jak-zaistniec-w-internecie/ też wiele z lekcji jakie oferuje Alex Barszczewski bardzo mi się przydaje.

Zachęcam do skorzystania z tego co proponuje Alex Barszczewski.

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]

Dodaj komentarz