Kanał YouTube zapewni ci dostęp do ponad 20 milionów użytkowników w Polsce i ponad 2 miliardy widzów na świecie! Czy chcesz ich jako klientów? To miejsce wciąż nie zagospodarowane. Możesz radykalnie wyprzedzić konkurencję rozpoczynając prowadzenie kanału na YouTube. Mam w tym spore doświadczenie i mogę Ci pomóc.

Na temat mojego świadczenia z YouTube możesz przeczytać w poniższym artykule:

Ze względu na to, że sam już taki kanał prowadzę dla swojej firmy zebrałem kilka doświadczeń, wiedzy, poparłem to wcześniejszymi umiejętnościami i … mój kanał SukcesStudio rozkręca się coraz bardziej, a obecnie prowadzimy jako Sukces Studio też kanały kilku firm.

Z niektórymi obiekcjami które najczęściej zgłaszają przedsiębiorcy którzy boją się ruszyć z tym typem reklamy, promocji, zmierzyłem się już w artykule dostępnym tutaj:

Jak efektywna jest to forma reklamy możesz poczytać w innym artykule który zamieściłem tutaj:

Jak pracujemy - kanał YouTube jest świetnym miejscem do takich prezentacji
Jak pracujemy – kanał YouTube jest świetnym miejscem do takich prezentacji

W artykułach dostępnych na mojej stronie, do których linki zamieściłem powyżej wyjaśniam cel, i zyski jakie może potencjalnie przynieść firmie dobre prowadzenie kanału na platformie YouTube, tutaj chce się skopić przede wszystkim na pytaniu:

Po co firmie kanał YouTube

W tym wypadku przedstawiłbym trzy główne cele:

  • Wsparcie klientów, a przy okazji … sprzedaży
  • Budowanie wizerunku eksperta
  • Rozbudowa sprzedaży – zdobywanie leadów 7/24/365

Rozwinięcie tych celów opisałem w artykule dostępnym tutaj:


Prezentacja jak działa firma - na kanale YouTube zaprezentujesz się jako ekspert
Prezentacja jak działa firma – na kanale YouTube zaprezentujesz się jako ekspert

Kanał YouTube – co mogę dla Ciebie zrobić

Produkcja materiałów filmowych dla klienta

Mam bardzo duże doświadczenie w produkcji materiałów z niskim budżetem, ale też prostych technicznie do realizacji. Przykładem takich realizacji mogą być chociażby materiały zrealizowane na potrzeby Szkoły Pływania NEMO z Lublina:

Przykład realizacji materiału przy niskim budżecie.

Materiał przygotowany dla restauracji – FISH’KA sushi Świdnik 1 restauracja Sushi w Świdniku:

Materiał na potrzeby promocji programu KOS-BAR – SPZOZ w Łęcznej – materiał w pełni przygotowany przeze mnie, łącznie z ułożeniem tekstu i nagraniem części lektorskiej:

Przykład realizacji z użyciem drona na kanale YouTube maciekzfotograflublincom:

Przy większych produkcjach współpracuje z firmami które mają odpowiedni sprzęt, oraz ekipy mogące podjąć się większych realizacji.

Podstawowe sposoby realizacji nowych produkcji

  • Filmy będą przedstawiać Ciebie, twoich pracowników, wsþółpracowników, klientów.
  • Filmy będą przedstawiać procesy, przykłady, jak to wszystko wygląda.
  • Na filmach będzie wywiad z tobą Twoimi pracownikami, klientami który ja poprowadzę.
  • Ja sam zaprezentuję to co proponujesz / oferujesz.

Możliwe są też oczywiście inne opcje.

Prezentacja produktów firmy
Prezentacja produktów firmy

Tniemy koszty?

Przede wszystkim filmy można przygotować dość często nie wchodząc w zbyt wielkie koszty. Można też wynajmować super ekipy, z super sprzętem, zatrudniać znanych z tego, że są znani itp.

To od klienta zależy jakim budżetem przeznaczonym na ten cel dysponuje.

Wiadomo, że jakość jest ważna jednak … często dla oglądających filmy na YouTube, najważniejsza jest treść i pomysł tego co chcemy pokazać.

Ważny jest przede wszystkim dobry czysty dźwięk bez zakłóceń, w miarę dobry obraz, jednak do oglądania filmu na telefonie komórkowym tworzenie filmów w jakości 8K jest obecnie, w mojej ocenie po prostu stratą pieniędzy.

Tym bardziej, że to co obecnie nagrywamy, często i tak za kilka miesięcy, a już na pewno lat będzie warto nagrać ponownie dodając pewne elementy i poprawiając to co wiemy, że mogło wyglądać lepiej.

Nic, nie może przecież wiecznie trwać

śpiewała Anna Jantar

Przede wszystkim tak właśnie jest z wszelkimi materiałami czy to na stronę internetową czy też, do zamieszczenia na kanale YouTube.

Znam kilka firm, które swoje pierwsze filmy tworzą już kilka miesięcy i … końca nie widać.

Tymczasem konkurencja nagrała kilka Short-ów telefonem komórkowym i wstawiła na YouTube, które maja po kilkanaście tysięcy wyświetleń i … zapewnią stały napływ potencjalnych klientów do firmy.

Od Ciebie zależy czy chcesz czekać … czy zarabiać 😉

Nowe lekcje do kursu - proszę bardzo
Nowe lekcje do kursu – proszę bardzo

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.