BLOG Biznes od dziecka – to blog z materiałami dzięki którym pokazuje jak uczyć dzieci biznesu. Zarazić ich przedsiębiorczością.

Witaj w blogu poświęconym tematyce uczenia dzieci biznesu. Miejscu, gdzie przede wszystkim dzieci mogą nauczyć się, jak prowadzić swoją własną firmę i osiągnąć sukces w przyszłości!

Nie ma wątpliwości, że w dzisiejszych czasach edukacja biznesowa jest równie ważna jak tradycyjne przedmioty szkolne. Nasz blog to idealne miejsce dla rodziców, którzy chcą nauczyć swoje dzieci, jak funkcjonuje świat biznesu oraz zainspirować ich do rozwijania umiejętności kreatywnych i przedsiębiorczych.

Przede wszystkim znajdziesz tutaj poradniki, artykuły i ciekawostki na temat uczenia dzieci biznesu. W tym sposoby na rozwijanie umiejętności zarządzania finansami, marketingu, sprzedaży, negocjacji i wiele więcej.

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie biznesu, aby korzystać z naszego bloga. Nasze artykuły są napisane w sposób zrozumiały dla ludzi nie zajmujących się biznesem na co dzień. Przede wszystkim zawierają wiele ciekawych i praktycznych wskazówek.

Dołącz do naszej społeczności i pomóż swoim dzieciom osiągnąć sukces w przyszłości!

BLOG Biznes od dziecka – czym jest?

Czy marzyłeś kiedyś o tym, by prowadzić własny biznes?

A może Twoje dziecko wykazuje już teraz zainteresowanie przedsiębiorczością?

Na blogu „Biznes od dziecka” przede wszystkim znajdziesz wiele inspiracji i praktycznych wskazówek, jak zacząć własną działalność już od najmłodszych lat.

Dzięki naszym poradom i artykułom zobaczysz, jak w prosty sposób rozwijać swoje umiejętności i realizować swoje marzenia o biznesie.

Zapoznaj się z poniższymi materiałami już dziś i przekaż swoim dzieciom pasję do przedsiębiorczości!

Najważniejsze materiały warte zapoznania się

Poniżej przedstawiam najważniejsze materiały z którymi przede wszystkim warto się zapoznać:

Jak uczyć dzieci biznesu

Jak uczyć dzieci biznesu?

Jak uczyć dzieci biznesu – czyli co zrobić by zasiać w dziecku ziarenko przedsiębiorczości, oraz umiejętności biznesowych. Z okazji dnia dziecka – artykuł specjalny.

Najnowsze materiały dostępne na stronie

Poniżej zamieszczam najnowsze informacje dostępne na stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.