BLOG Poprawianie biznesu – to przede wszystkim artykuły i materiały związane z tworzeniem dobrego biznesu. Rzeczy fundamentalne dla każdego biznesu.

Witaj w blogu poświęconym tematyce poprawiania biznesu. Przede wszystkim miejscu, gdzie znajdziesz wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci w udoskonaleniu procesów, zwiększeniu wydajności i zwiększeniu możliwości Twojego biznesu.

Zarządzanie biznesem to nie tylko tworzenie strategii i podejmowanie decyzji, ale również ciągła praca nad doskonaleniem procesów i wykorzystanie najlepszych praktyk w swojej branży. Nasz blog to idealne miejsce dla tych, którzy chcą poprawić swoje wyniki biznesowe i zwiększyć swoją konkurencyjność.

Co znajdziesz na BLOG Poprawianie biznesu?

Znajdziesz tutaj poradniki, artykuły i ciekawostki na temat poprawiania biznesu, które pomogą Ci w zwiększeniu wydajności, zmniejszeniu kosztów, poprawieniu jakości usług i produktów, a także w rozwijaniu swoich umiejętności przywódczych.

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie zarządzania, aby korzystać z naszego bloga. Nasze artykuły są napisane w sposób zrozumiały dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę na temat poprawiania biznesu, a także zawierają wiele praktycznych wskazówek i narzędzi.

Dołącz do naszej społeczności i zacznij udoskonalać swoją firmę dzięki naszym poradom i narzędziom biznesowym!

Zawarte tutaj artykuły, oraz materiały przede wszystkim odnoszą się też do świadczonej przez Sukces Studio usługi która dokładniej jest opisana tutaj:

Biznes plan - Podkręćmy Twój biznes

Twój biznes może być lepszy!

Rośniesz do kresu swoich możliwości, kompetencji i strachu.

Maciej Filipkowski

Każdemu managerowi, szefowi, właścicielowi firmy, prezesowi udaje się dojść w pewnym momencie do jednej z wyżej wymienionej granicy.

Przede wszystkim Ty musisz zdecydować, czy to już moment na to, by stanąć już w tym miejscu – i de facto się cofać – czy kontaktujesz się ze mną i razem idziemy dalej.

BLOG Poprawianie biznesu – najważniejsze materiały warte zapoznania się

Poniżej przedstawiam najważniejsze materiały z którymi warto się zapoznać:

Jak sprawdzić biznes - checklista od MIROBURN

Jak sprawdzić biznes – checklista od MIROBURN

Prosty sposób na przetestowanie swojego lub czyjegoś biznesu to właśnie ta checklista. Przede wszystkim zacznij od niej. Jeżeli wyjdzie Ci że wszystko jest OK to … gratuluję Ci. Twoja firma jest świetna. Niestety większość firm upada w przedbiegach – ta lista pokazuje boleśnie punkty nad którymi MUSISZ popracować.


Dlaczego większość firm upada w pierwszych latach działalności

Dlaczego większość firm upada w pierwszych latach?

Dlaczego większość firm upada w pierwszych latach? – około 33% w pierwszym roku i aż 50% w drugim roku działalności? Czy dotyczy to Ciebie?


Jaki biznes otworzyć

Jaki biznes otworzyć – 11 lekcji od Szymona Negacza + bonus

Jaki biznes otworzyć? – tego najlepiej uczyć się od najlepszych. Od takich co to zrobili i to działa. Zobacz 11 lekcji od Szymona Ngacza.

Pozycja obowiązkowa dla tych co chcą poprawiać firmę i nie wiedzą od czego zacząć.

BLOG Poprawianie biznesu – najnowsze materiały

Świat się zmienia. Wartości podstawowe się nie zmieniają. Jednak często zmienia się podejście ludzi do biznesu. Ludzie biznesu cały czas się uczą, dokształcają, zdobywają kolejne „sprawności” w swoim CV.

Poniższe materiały przede wszystkim maja stanowić inspirację do zgłębiania bardziej swojej wiedzy w poszczególnych tematach:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]