Przetestuj mnie i moją wiedzę bez żadnych zobowiązań i ryzyka. Umówmy się na 15 minutową rozmowę, w dogodnym dla obu stron terminie. Porozmawiajmy przez 15 minut. Jeżeli stwierdzisz, że to co proponuje ma dla Ciebie sens i wartość będziemy działać dalej. Jeżeli stwierdzisz, że nie ma to sensu – cóż – nie każdemu mogę pomóc.

DARMOWE KONSULTACJE - sprzedaż i marketing
DARMOWE KONSULTACJE – sprzedaż i marketing

Nie traćmy czasu. Proszę wyślij mi jakie masz pytania, oraz jak najwięcej informacji. Im dokładniejsze informacje dostanę tym dokładniej będę mógł wszystko przeanalizować i tym dokładniejsze odpowiedzi przygotować. Procedura konsultacji wygląda następująco:

Procedura - Darmowe konsultacje
Procedura – Darmowe konsultacje

Formularz informacji przed konsultacją

Po wypełnieniu tego formularza i wysłaniu, na podany adres otrzymasz wiadomość potwierdzającą. Jeżeli w przeciągu 15 minut nie znajdziesz jej – sprawdź w katalogu SPAM i przywróć ją jako wiadomość akceptowaną. Dzięki temu kolejne wiadomości już będą autoryzowane i nie będą trafiały do SPAMu.

Preferowany dzień (lub dni) / godzina kontaktu telefonicznego to pole gdzie możesz zaproponować dogodne dla Ciebie dni i godziny. Jeżeli będę w tym czasie mógł porozmawiać – odpiszę Ci potwierdzając termin. Jeżeli nie poproszę o inny termin – ewentualnie godziny kontaktu.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Adres www strony/sklepu (opcjonalnie jeżeli posiadasz)
  Dodatkowe informacje, serwisy, itp.

  Preferowany dzień (lub dni) / godzina kontaktu telefonicznego: (wymagane)

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.
  UWAGA! Aby wysłać wiadomość napisz podane poniżej słowo stosując TYLKO małe LITERY nie stosuj znaków specjalnych: