BLOG Psychologia w biznesie – to zbiór artykułów, materiałów multimedialnych związanych z psychologią w biznesie.

Przede wszystkim psychologia do biznesu trafiła już dawno. Tak samo sztuczki psychologiczne nie omijają sprzedaży, marketingu czy też nowoczesnych technologi czyli tych wszystkich obszarów w których się specjalizuję.

Czy chcesz poznać sekrety sukcesu w biznesie, które są ukryte za psychologicznymi mechanizmami ludzkiego zachowania? Jeśli tak, mój blog na temat „Psychologii w biznesie” jest stworzony dla Ciebie!

Zapraszam do odkrycia, jakie są najlepsze strategie psychologiczne, które pomogą Ci odnieść sukces w biznesie. Dzięki mojemu blogowi poznasz najnowsze trendy w dziedzinie psychologii biznesu, a także dowiesz się, jakie narzędzia i techniki stosować, aby osiągnąć sukces w negocjacjach, sprzedaży, budowaniu zespołu i przywództwie.

Nie czekaj, zapisz się na mój blog i odkryj, jak psychologia biznesu może pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu i zwiększeniu zysków w Twojej firmie!

BLOG Psychologia w biznesie – najważniejsze materiały

Poniżej przedstawiam najważniejsze materiały z którymi warto się zapoznać:

Dlaczego warto swoje pomysły pokazywać innym

Dlaczego warto swoje pomysły pokazywać innym – FILM

Dlaczego warto swoje pomysły pokazywać innym – bo sukces to jest tam gdzie przygotowanie spotyka się z okazją.


Wywiad z psychologiem walki - Małgorzata Drozdowska - Puchta

Wywiad z psychologiem walki

Wywiad z psychologiem walki – Małgorzata Drozdowska – Puchta. Jakiej walki? Z życiem, biznesem, ale też sportowej rywalizacji.

BLOG Psychologia w biznesie najnowsze materiały

Poniżej zamieszczam najnowsze informacje dostępne na stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]