Współpraca i praca – w Sukces Studio wiemy dobrze, że dobrą firmę tworzą dobrzy ludzie, czy chcesz do nich dołączyć?

Współpraca i praca – moje marzenie – wizja

Marzy mi się firma która będzie miała dobrych klientów, a zarazem dobrych pracowników. Obecnie pracę dla klientów staram się opierać na partnerstwie.

Dla klientów nie chcę być zleceniobiorcą, osobą której pracę można wrzucić w koszty firmy.

Dla klientów, chcę być partnerem biznesowym, a nie kosztem

Chcę być partnerem biznesowym dzięki któremu firma klienta przede wszystkim rozwija skrzydła i wznosi się jak orzeł do góry by będąc wysoko, widzieć okazje, możliwości i jak trzeba to reagować, polować.

Czy to możliwie?

Ja wiem, że tak.

Jednak wiem też, że nie zrobię tego na większą skalę sam.

To co mogłem zrobić sam już zrobiłem.

Teraz potrzebuje współpracowników.

Wiem, że sam wszystkiego nie zrobię. Potrzebuję ludzi którzy będą chcieli ze mną współpracować nad tym, by dostarczać naszym klientom najlepsze dla nich rozwiązania.

Potrzebuje do tego przede wszystkim ludzi, którzy wspomogą Sukces Studio w codziennych zadaniach.

Poszukuje ludzi kreatywnych, chętnych do pracy, uczenia się nowych rzeczy, eksperymentów, próbowania i cieszenia się z możliwości jakie daje nam życie.

Szukam ludzi pozytywnie nastawionych, często pewnie zakręconych, ale też przede wszystkim takich którzy w sposób odpowiedzialny i uczciwy będą chcieli uczestniczyć w czymś co mam zamiar budować.

Wartości nadrzędne – zasady w Sukces Studio

Jako właściciel firmy / szef wiem, że muszę stworzyć jak najlepsze warunki dla ludzi którzy współtworzą ze mną w Sukces Studio, aby firma się rozwijała.

Kieruje się pewnymi zasadami, na których staram się oprzeć działalność. Poniżej to co proponuje moim współpracownikom i pracownikom:

  1. Nie robimy siebie w …
  2. Nie kłamiemy
  3. Jeżeli nie radzisz sobie z problemem – rozwiążemy go razem.
  4. Szef jest przede wszystkim po to by usuwał przeszkody w swobodnej pracy.
  5. W Sukces Studio przede wszystkim UCZYMY SIĘ na drugim miejscu są pieniądze.
  6. Pracujemy tak by praca nam sprawiała radość i przyjemność – wkładając w nią serce i zaangażowanie.
  7. Pracujemy TYLKO z fajnymi ludźmi – dotyczy to klientów jak i współpracowników.
  8. Jako szef liczę na feedback od Ciebie – co możemy robić lepiej – tego samego oczekuj ode mnie.

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.