BLOG Porady informatyczne – to miejsce gdzie pokazujemy różne zastosowania informatyczne, nowoczesnych technologii w biznesie.

Witaj! Czy często masz problemy z uruchamianiem waszych urządzeń elektronicznych? Czy zdarza się, że nie wiesz jak rozwiązać problemy związane z komputerami lub innymi urządzeniami?

Ten blog to miejsce, w którym przede wszystkim znajdziesz porady dotyczące informatyki. Zarówno dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Nasza wiedza i doświadczenie pomogą Tobie zrozumieć skomplikowane zagadnienia związane z informatyką,

Przede wszystkim też rozwiązać problemy, które mogą Ciebie spotkać w codziennym użytkowaniu:

  • Sprzętu.
  • Oprogramowania.

Pokażemy też nowoczesne rozwiązania.

Przede wszystkim dzięki zawartej tu wiedzy zrozumiesz, jak działa technologia i nauczysz się, jak korzystać z niej w sposób bezpieczny i efektywny.

BLOG Porady informatyczne – Najważniejsze materiały warte zapoznania się

Poniżej przedstawiam najważniejsze materiały z którymi warto się zapoznać:

Inżynier informatyk podpowiada

Inżynier informatyk podpowiada 3 kroki na nowy rok

Inżynier informatyk podpowiada jak przede wszystkim dobrze rozpocząć rok od strony informatycznej. Kilka kroków które zaoszczędzą Ci kłopotów.

BLOG Porady informatyczne – Najnowsze materiały dostępne na stronie

Poniżej zamieszczam najnowsze informacje dostępne na stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.