Kurs informatyczny – Czy warto go zrobić? Czego się uczyć? – FILM

Kurs informatyczny - czy warto go zrobić - czego się uczyć

Kurs informatyczny – Czy warto go zrobić? Czego się uczyć? W jaki sposób to robić? Przede wszystkim na te pytania staram się w moim filmie opowiedzieć maksymalnie praktycznie korzystając z własnych doświadczeń w pracy informatyka.

Jakie treści znajdziesz w moim filmie? Przede wszystkim takie:

-Programowanie
-Tworzenie stron internetowych
-Analiza danych i uczenie maszynowe
-Cyberbezpieczeństwo
-Administracja systemami

FILM – Kurs informatyczny – czy warto go zrobić❓ – czego się uczyć❓ – znajdziesz na moim kanale na YouTube klikając w ten link: FILM lub bezpośrednio tutaj na stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]