Rafał Mazur – ZenJaskiniowca

Rafał Mazur – ZenJaskiniowca jest bez wątpienia jedną z ciekawszych postaci zajmującą się psychologią biznesu i … zmierzaniem do celu. To co oferuje to nie propozycja dla wszystkich. Tak jak często wspomina, pracuje z ludźmi zmotywowanymi, nad tym by osiągnęli więcej.

Rafał Mazur – ZenJaskiniowca.pl

Strona ZenJaskiniowca powstała przypadkiem. Podobnie jak w moim wypadku strona SukcesStudio.pl założenie było takie, że tworzy tą stronę dla siebie, jako miejsce gdzie będzie sobie zapisywał swoje wnioski po tym jak czyta kolejne książki, poznaje kolejne techniki, jak mierzy się z poszczególnymi guru psychologii, socjologii, coachingu i wielu innych związanych przede wszystkim z pracą nad sobą.

Rafał współpracuje z ludźmi zmotywowanymi.

Takimi którzy doskonale wiedzą czego chcą, ale nie do końca wierzą w to, że mogą to osiągnąć.

Przede wszystkim nie każdemu może pasować często jego szorstki język, jednak niektórzy właśnie dzięki temu że powie się im wprost, w prostych żołnierskich słowach co mają zrobić to wtedy to zrobią.

Jak przedstawia się Rafał Mazur?

Oto informacja z jego strony:

SZUKASZ KOGOŚ KTO POMOŻE CI ROBIĆ TO NA CO CIĘ STAĆ?Nazywam się RAFAŁ MAZUR i pomagam zmotywowanym ludziom sukcesu być bardziej i mieć więcej. Jeśli zaliczasz się do tego rzadkiego i pięknego gatunku, szczegóły współpracy znajdziesz tutaj…

Poznaj naszego bohatera

Jak to wszystko się zaczęło i przede wszystkim to jak to wszystko działa. Świetny wywiad który przede wszystkim na pewno warto zobaczyć:

Podcast

Oprócz wpisów na stronie – blogu – ZenJaskinowca https://zenjaskiniowca.pl/ artykuły nagrywane są przez Rafała i dostępne w formie podcastu.

Rafał Mazur przede wszystkim często używa szorstkiego męskiego języka.

Nie wszystkim się to zapewne spodoba ale czasem jest potrzeba kogoś kto nie będzie tylko mówił słodkie pitu pitu – chyba, że tego właśnie oczekujesz – tylko w prostych żołnierskich słowach wytłumaczy Ci o co chodzi.

Biznes plan - Podkręćmy Twój biznes

Twój biznes może być lepszy!

Rośniesz do kresu swoich możliwości, kompetencji i strachu.

Maciej Filipkowski

Każdemu managerowi, szefowi, właścicielowi firmy, prezesowi udaje się dojść w pewnym momencie do jednej z wyżej wymienionej granicy.

Przede wszystkim Ty musisz zdecydować, czy to już moment na to, by stanąć już w tym miejscu – i de facto się cofać – czy kontaktujesz się ze mną i razem idziemy dalej.

Rozmowy o drapieżnictwie

Ciekawa z punktu takiej jakbym to nazwał „psychologii biznesu” jest seria świetnych filmów – przede wszystkim wywiadów Rafała Mazura wraz z Marcinem Osmanem opisywanym przeze mnie wcześniej tutaj: https://sukcesstudio.pl/czego-nauczyl-mnie-marcin-osman/

Rozmowy dwóch Panów warto obejrzeć, a właściwie posłuchać.

To co proponuje Rafał Mazur nie jest propozycja dla wszystkich.

Przede wszystkim sam twierdzi, że tak naprawdę 85% społeczeństwa to ludzie którym nie warto nawet pomagać. Tylko 15% ludzi to ludzie z którymi warto by było współpracować, a nawet jak żartuje zastosowałby podwójną metodę Pareto gdzie z tych 15% też wybrałby tylko 15% i to będą ludzie z którymi warto coś robić.

Czy ma rację?

Czy rzeczywiście tak jest?

Cóż przede wszystkim samemu musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]

Dodaj komentarz