Rafał Mazur – ZenJaskiniowca

Rafał Mazur – ZenJaskiniowca jest bez wątpienia jedną z ciekawszych postaci zajmującą się psychologią biznesu i … zmierzaniem do celu. To co oferuje to nie propozycja dla wszystkich. Tak jak często wspomina, pracuje z ludźmi zmotywowanymi, nad tym by osiągnęli więcej.

Rafał Mazur – ZenJaskiniowca.pl

Strona ZenJaskiniowca powstała przypadkiem. Podobnie jak w moim wypadku strona SukcesStudio.pl założenie było takie, że tworzy tą stronę dla siebie jako miejsce gdzie będzie sobie zapisywał swoje wnioski po tym jak czyta kolejne książki, poznaje kolejne techniki, jak mierzy się z poszczególnymi guru psychologii, socjologii, coachingu, i wielu innych związanych z pracą nad sobą.

Rafał współpracuje z ludźmi zmotywowanymi. Takimi którzy doskonale wiedzą czego chcą, ale nie do końca wierzą w to, że mogą to osiągnąć. Nie każdemu może pasować często jego szorstki język, jednak niektórzy właśnie dzięki temu że powie się im wprost, w prostych żołnierskich słowach co mają zrobić to wtedy to zrobią.

Jak przedstawia się Rafał Mazur?

Oto informacja z jego strony:

SZUKASZ KOGOŚ KTO POMOŻE CI ROBIĆ TO NA CO CIĘ STAĆ?Nazywam się RAFAŁ MAZUR i pomagam zmotywowanym ludziom sukcesu być bardziej i mieć więcej. Jeśli zaliczasz się do tego rzadkiego i pięknego gatunku, szczegóły współpracy znajdziesz tutaj…

Poznaj naszego bohatera

Jak to wszystko się zaczęło i przede wszystkim to jak to wszystko działa. Świetny wywiad który na pewno warto zobaczyć:

Podcast

Oprócz wpisów na stronie – blogu – ZenJaskinowca https://zenjaskiniowca.pl/ artykuły nagrywane są przez Rafała i dostępne w formie podcastu.

Rafał Mazur często używa szorstkiego męskiego języka. Nie wszystkim się to zapewne spodoba ale czasem jest potrzeba kogoś kto nie będzie tylko mówił słodkie pitu pitu – chyba, że tego właśnie oczekujesz – tylko w prostych żołnierskich słowach wytłumaczy Ci o co chodzi.

Rozmowy o drapieżnictwie

Ciekawa z punktu takiej jakbym to nazwał „psychologii biznesu” jest seria świetnych filmów – wywiadów Rafała Mazura wraz z Marcinem Osmanem opisywanym przeze mnie wcześniej tutaj: https://sukcesstudio.pl/czego-nauczyl-mnie-marcin-osman/

Rozmowy dwóch Panów warto obejrzeć, a właściwie posłuchać.

To co proponuje Rafał Mazur nie jest propozycja dla wszystkich. Przede wszystkim sam twierdzi, że tak naprawdę 85% społeczeństwa to ludzie którym nie warto nawet pomagać. Tylko 15% ludzi to ludzie z którymi warto by było współpracować, a nawet jak żartuje zastosowałby podwójną metodę Pareto gdzie z tych 15% też wybrałby tylko 15% i to będą ludzie z którymi warto coś robić. Czy ma rację? Czy rzeczywiście tak jest.

Dodaj komentarz