Maciej Aniserowicz – mailketing, slowbiz.pl

Maciej Aniserowicz to pierwszy człowiek w Polsce który zarobił Zarobił 2,327,492 PLN… w 1 dzień wykorzystując do tego … e-maile i tak nie docenianą przez wielu listę mailingową. Jak to zrobił? Kim jest mój imiennik? Postaram się w tym artykule odpowiedzieć na te pytania.

Kim jest mój imiennik Maciej Aniserowicz?

Na początku myślę, że najlepiej sam się przedstawi:

Cześć! Nazywam się Maciej Aniserowicz. Co musisz o mnie wiedzieć? Aktualnie jestem przedsiębiorcą i “twórcą internetowym” (sic!). I, co ważniejsze: męczy mnie wszechobecny wyścig szczurów. Wierzę, że nie jestem w tym osamotniony. Wierzę też, że można robić biznesy inaczej: wolniej i bez spiny. Biznes W Rytmie Dolce Vita.

Nikt nie wciśnie mi kitu, że pracując po 14 godzin dziennie, możesz zadbać o zdrowie (fizyczne i psychiczne!), odpocząć i spędzić czas ze swoim dzieckiem.  

Czas to pieniądz? A udało Ci się kiedyś zamienić stówę w godzinę? Mi też nie.

Jestem przekonany, że zarzynanie się w pracy skutkuje głównie stanami depresyjnymi. Byłem w tym miejscu i nie chcę do niego wracać. Od kiedy sięgnąłem dna, nawróciłem się i… stopniowo zwalniam.

Cytat pochodzi ze strony: https://slowbiz.pl/

Wa jaki sposób ja trafiłem na Macieja? Zobaczyłem świetny, uważam wywiad Mirka Burnejko z Maciejem który dostępny jest tutaj: https://youtu.be/boe-wObPioY

Byłem pod wrażeniem faceta który opowiadał o … zwolnieniu w biznesie. Po godzinach oglądania – słuchania świetnych materiałów, przede wszystkim zachęcających do działania które przygotowali Marcin Osman https://www.youtube.com/channel/UCXW6XkJK_bNV_zFeiPDo6jg , czy Gary Vaynerchuk – https://www.youtube.com/channel/UCctXZhXmG-kf3tlIXgVZUlw pojawił się Maciej. Maciej który mówi:

Ludzie nie mają biznesów. To biznesy mają ludzi… a hype na toksyczny coaching i rozwój osobisty tylko pogłębia problem.

O kurcze. To można jednak inaczej?

Jak widać tak.

W takim razie też tak chcę!

Slowbiz

Kiedy już wydawało się, że muszę na nowo poukładać wszystko w swojej głowie i już wiem jak to zrobić okazało się że to nie koniec. Do tego doszły słowa Mirka Burnejko – te cytuje z pamięci, ale najważniejszy dla mnie był kontekst:

Bycie przedsiębiorcą nie polega na tym, że masz wszystko robić sam. Masz być przedsiębiorczy i zlecić część pracy innym.

Zakładając firmę założyłem, że chce mieć więcej pieniędzy i … więcej czasu.

Dlaczego nikt mi wcześniej o tym nie powiedział?

Chyba cały czas muszę się jeszcze wiele nauczyć.

Wiem, jestem pracoholikiem.

Jednak może, kiedy dobijam do pięćdziesiątki trzeba robić to jednak wolniej?

Może taki #slowbiz wcale nie jest takim głupim pomysłem?

Maciej Aniserowicz - mailketing, slowbiz.pl
Maciej Aniserowicz – mailketing, slowbiz.pl

Maciej Aniserowicz – Od zera do milionera

Chyba najlepiej opowie to sam Maciek. Oto fragmenty ze strony której link masz dostępny poniżej:

Przez bardzo długi czas nie znosiłem ludzi. Jedne z moich pierwszych wspomnień ever to nienawiść do bachorów w przedszkolu. Nie potrafiłem się z nimi dogadać, gnojki nadawały na zupełnie innych falach. Oni się ganiali, a ja stałem pod ścianą, czekając na koniec dnia.

Do czasu szkoły podstawowej nauczyłem się, że najlepiej będzie w ogóle się nie odzywać. Im mniej kontaktu, tym mniej okazji do nieprzyjemnych sytuacji.

Trzeba kodować od podstawówki, żeby być dobrym programistą? Prawdziwy true-real-dev zaczynał od przepisywania listingów kodu z Bajtka na Atari? Nie masz szans na karierę w tej branży, jeśli pierwszych pieniędzy z kodowania nie zarobiłeś przed maturą?

Ha.. HA!

Za każdym razem, gdy zwątpisz… Zawsze, gdy ktoś będzie próbował Ci podciąć skrzydła takim gadaniem… Wróć do tego tekstu (i kolejnych z cyklu). A potem działaj dalej, rób swoje. Oni po prostu nie mają pojęcia.

Mailketing – maile nie działają???

Po wymienionym powyżej wywiadzie Mirka Burnejko i Macieja Aniserowicza postanowiłem przede wszystkim (do czego w wywiadzie zachęcał Mirek) zapisać się na newsletter na stronie slowbiz.pl

Już pierwsze maile przekonały mnie, że to co wcześniej dostawałem od innych to jednak nie ze mną było coś nie tak, że w marketingu mailowym nie bardzo widziałem sensowny potencjał.

To maile które dostawałem były po prostu do … denne. Te które zacząłem dostawać naprawdę robiły wrażenie.

To tak można?

Jak widać tak.

Wcale się nie dziwię, w tym wypadku, że ludzie chcą to czytać. Napisane świetnym językiem (wiem to Magda Owsiany je pisze), a zarazem wnoszące wartość. Jak ktoś chce zobaczyć jak można pisać maile zachęcam do zapisania się na newsletter slowbiz – wejdź na stronę: https://slowbiz.pl/ i wybierz przycisk Dołączam do #slowbiz

OK ale na co mi to?

Wspominam o tym bo kolejnym krokiem jest mailketing.

Ale przecież maile nie działają.

Po co zbierać maile.

Teraz to wszyscy siedzą na social mediach.

Czyżby?

Skoro maile nie są takie ważne dlaczego do założenia konta chce je bank, czy Facebook, czy inne media społecznościowe. Wcześniej zanim założysz konto – wszędzie musisz podać maila. Skoro maile nie są ważne to dlaczego tacy duzi gracze jednak ich chcą?

Może jednak dobra lista mailingowa może przynosić jakiś skromniutki dochód ….

Zajrzyj więc na stronę: https://mailketing.pl/ gdzie przekonasz się, że ten skromniutki dochód może być trochę znacznie większy niż sobie wyobrażasz. Oto twarde dane z tej strony:

Mailketing
Mailketing

Okazuje się, że warto skorzystać z wiedzy speców którzy osiągają takie wyniki.

Maciej nie mówi ostatniego słowa … a wręcz sięga DNA

Maciej na co dzień dostaje obecnie sporo ofert współpracy. Przez to że jest osoba rozpoznawalną wielu ludzi odzywa się do niego. Tak było też z DNA. Co to takiego? Pozwolę sobie na cytat ze strony zajmującej się tematem:

Droga Nowoczesnego Architekta to wyjątkowa inicjatywa mająca na celu przekazanie eksperckiej wiedzy z zakresu Architektury Oprogramowania przez najlepszych specjalistów!

DNA kierujemy do doświadczonych senior developerów i architektów, którzy obawiają się, że ścieżka ich rozwoju technicznego dobiega końca. Otóż… nie! Przed Tobą może pojawić się jeszcze bardzo ciekawa, pełna wyzwań droga. Droga… Nowoczesnego Architekta :)!

Oczywiście wiesz o jakie DNA chodzi. Znajdziesz więcej szczegółów na stronie: https://droganowoczesnegoarchitekta.pl/

Przed Maciejem jeszcze wiele fajnych projektów i godnych uwagi rzeczy których jest twórcą lub współtwórcą. Dzis przedstawiłem kolejnego człowieka od którego na pewno warto się nauczyć wielu rzeczy, do czego zachęcam.

Maciej Aniserowicz
Maciej Aniserowicz

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]

Dodaj komentarz