Przed Tobą nasza oferta w zakresie tworzenia treści zgodnych z SEO na Twoją stronę internetową lub na Twoje media społecznościowe. Nasza firma skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości efektywnych rozwiązań, które pomogą wyróżnić Twoją firmę na rynku online.

Content marketing – strategia marketingowa polegająca na regularnym tworzeniu oraz dystrybucji atrakcyjnych i przydatnych treści, które mają za zadanie zainteresować i utrzymać ściśle sprecyzowaną grupę odbiorców, tak aby nakłonić ich do działania przynoszącego zysk. Wikipedia

Copywriting to usługa tworzenia tekstów reklamowych, marketingowych i promocyjnych, które mają za zadanie przyciągnąć uwagę odbiorców i skłonić ich do podjęcia pożądanej akcji – zakupu lub skorzystania z usługi. Ten element strategii pozwoli Twojej firmie efektywnie budować markę, zwiększać zasięg i angażować klientów.

Oferta Content marketing

 • Tworzenie treści tekstowych i artykułów:
  Copywriterzy przygotują dla strony Twojej firmy unikatowe treści tekstowe i artykuły, dostosowane do Twojej grupy docelowej, aby przyciągały potencjalnych klientów i budowały zaufanie do Twojej marki.
 • Strategie Content Marketingowe pod Lejki Marketingowe na Stronie WWW:
  Pomożemy Ci opracować strategię content marketingową, która skupi się na dostarczaniu właściwych treści na odpowiednich etapach lejka.
 • SEO – analiza i optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych
  Pozycjonowanie, wyszukiwanie słów kluczowych SEO. Analitycy i eksperci SEO zadbają o optymalizację treści, aby Twoja strona osiągała wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.
 • Monitorowanie Efektywności i Raportowanie:
  Monitorujemy wyniki działań marketingowych i dostarczamy Ci szczegółowe raporty.

Co dzięki temu zyskasz?

 • Profesjonalny wygląd strony:
  Copywriterzy pomagają w tworzeniu profesjonalnych i zgodnych z zasadami marketingowymi treści, które reprezentują markę w najlepszym świetle. Dzięki dobrym tekstom Twoja firma ma szansę jeszcze bardziej urosnąć w oczach innych.
 • Przyciągające uwagę treści:
  Dzięki analizie wyszukiwań dobieramy treści związane z ofertą, które są najbardziej pożądane i poszukiwane, dzięki czemu więcej potencjalnych klientów z góry lejka sprzedażowego trafi na stronę internetową.
 • Dopasowane treści do grupy docelowej:
  Dokładamy wszelkich starań by poznać grupę docelową firmy i dostosować treści do jej preferencji i potrzeb. Trafne treści, które odpowiednio docierają do klientów, mogą wpłynąć na budowanie lojalności wobec marki.
 • Oszczędność czasu i wysiłku:
  Zatrudnienie Copywriterów pozwala firmie zaoszczędzić czas i wysiłek, które musiałaby poświęcić na samodzielne pisanie treści. Możliwość zlecenia tej pracy specjalistom pozwala skoncentrować się na innych kluczowych aspektach działalności firmy.
 • Większą widoczność w Internecie:
  Budowana obecność w Internecie przełoży się na wyższy poziom zaangażowania klientów oraz wzrost sprzedaży. Nasz zespół ekspertów jest gotowy współpracować z Tobą i dostarczyć rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu.

Treści indywidualne – wycena też 😉

Wycenę dla każdego klienta musimy przeprowadzić indywidualnie.

Cena zależy od:

 • Ilości publikacji – najczęściej jest to nowy artykuł zgodny z SEO raz w tygodniu, czasem jednak klienci decydują się wydać na to mniejsze kwoty.
 • Stopnia skomplikowania artykułów – czasami jest potrzebna wiedza branżowa, specjalistyczna – nie zawsze mamy specjalistów z Twojej branży.
 • Wymogów dodatkowych – np. przygotowujemy dodatkowo grafiki ilustrujące artykuł.

Obecnie nasi klienci płacą od 500zł do nawet 5000zł – miesięcznie.

Zapraszam do kontaktu w celu indywidualnej wyceny.

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.