Gdy masz zero na koncie lub mniej – zaczynasz biznes od zera. Tu misimy odróżnić startowanie w nowym biznesie od startu w internecie z biznesem który już prowadzisz. W tej drugiej sytuacji proponuje przejść pod ten adres adres: https://sukcesstudio.pl/jak-zaistniec-w-internecie/ – wystarczy kliknąć.

Zaczynając całkiem od zera w sumie jesteś w najlepszej sytuacji. Nie masz nic do stracenia. W takim razie czas ruszać do pracy.

Zacznijmy od pomysłu na biznes. Jeżeli już go masz możesz spokojnie przejść dalej. Jednak w innej sytuacji – może warto przejrzeć pomysły ludzi którzy odnoszą sukcesy? U nich to działa.

Pomysł na biznes od zera

Jeżeli już masz pomysł na biznes to dobrze. Gorzej maja Ci co go nie mają.

Jakie mogą być pomysły na biznes? Zobacz tutaj filmy ludzi którzy odnieśli już swój wielki sukces:

MiroBurnMaciej WieczorekMarcin Osman

https://youtu.be/cMXd01u8Zmg

https://youtu.be/ilRhkvscHKM

https://youtu.be/kLW13iNZqxQ
Mentorzy

Warto zajrzeć też tutaj:

https://klosinski.net/pozyskiwanie-klientow-kiedy-nie-masz-budzetu-ani-doswiadczenia/

Chcę wiedzieć więcej

Jak zbudować firmę, która pasuje do Ciebie i Twoich celów?
https://polec.akademia.pl/r/lhiamase

Proponuje zajrzyj pod ten link: https://polec.akademia.pl/r/lhiamase

Nie masz pieniędzy? Buduj swoją markę.

Coraz częściej ludzie maja dość kupowania od korporacji, dużej bezdusznej firmy za którą nie wiadomo kto się kryje. Coraz częściej wybierają zakup od konkretnej osoby która jest żywym człowiekiem. Dlatego tak istotną sprawą jest budowanie marki osobistej.

Aż 20% więcej sprzedają Ci którzy przyznają się do tego, że oni sprzedają, a nie jakaś tam firma. Jak umocnić swoją pozycje w internecie? Proste. Bardziej spersonalizować swój biznes. Zobacz jak wiele świetnych marek tak zrobiło: Irena Eris, bracia Koral, Kler czy chociażby marki oparte na wielopokoleniowych tradycjach jak wytwórnia dzwonów Felczyński, czy emigrant z Polski Max Faktor. Czy ułatwia im to sprzedaż? Tak. Dlatego Tobie też może ułatwić.

Jak na dobre zaistnieć w internecie?

Założeniem tego co chce zaoferować moim klientom jest indywidualne podeście do każdego klienta. W jednej branży sprawdzi się bardziej jedna strategia, w innej zupełnie inna. Porozmawiajmy. Myślę, że jestem w stanie Ci pomóc.

Zapraszam do kontaktu przez formularz poniżej.
Zapraszam do kontaktu przez formularz poniżej.

Zapraszam do kontaktu przez formularz poniżej:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Treść wiadomości


  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.  Aby wysłać wiadomość napisz słowo stosując TYLKO małe litery: