Gdy masz zero na koncie lub mniej – zaczynasz biznes od zera. Tu musimy odróżnić startowanie w nowym biznesie od startu w internecie z biznesem który już prowadzisz. W tej drugiej sytuacji proponuje przejść pod ten adres adres: https://sukcesstudio.pl/jak-zaistniec-w-internecie/ – wystarczy kliknąć.

Zaczynając całkiem od zera w sumie jesteś w najlepszej sytuacji. – Nie masz nic do stracenia.

W takim razie czas ruszać do pracy.

Mentoring z mojej strony

Dla tych co chcą zacząć z biznesem – niezależnie od wieku (to ważne) – przygotowałem trochę materiałów na początek. Warto się z nimi zapoznać.

Kolejność nie jest istotna – jednak zachęcam do obejrzenia / posłuchania wszystkim materiałów:

Biznesowe inspiracje – skąd brać pomysły na biznes

Biznesowe inspiracje – skąd brać pomysły na biznes – to częste pytanie od początkujących przedsiębiorców. W tym filmie pokazuje aż sześć takich dróg. Film warto obejrzeć ze względu na niestandardowość w podejściu do tematu.

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube korzystając z tego linku: https://youtu.be/UCc_mwZ-Gu0 lub też bezpośrednio tutaj na stronie:

Zaczynając biznes przygotuj się na krytykę 💪 – nie daj się łatwo zwieść z obranej drogi 👍

Zaczynając biznes przygotuj się na krytykę – po prostu zastano się nad tym jakie mogą być argumenty przeciw❗️

Po co❓

Po to by jak przyjdzie co do czego, mieć gotową odpowiedź na wątpliwości.

One na pewno będą.

Zawsze się pojawiają.

Jednak mając gotowe odpowiedzi w momencie kiedy trzeba, idziesz dalej, robisz to co trzeba, nie zatrzymujesz się po to by o nich rozmyślać.

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube korzystając z tego linku: https://youtu.be/CuDqRST2t7s lub też bezpośrednio tutaj na stronie:

6 sposobów – Jak minimalizować ryzyko w biznesie❓

Jak minimalizować ryzyko w biznesie to film w którym staram się pokazać sześć sposobów dzięki którym możesz zminimalizować ryzyko prowadzenia biznesu.

Takie filmy warto oglądać i polecać innym, wiem, że może nie zamieszczam tutaj nic odkrywczego, ale czasem goniąc za nowoczesnymi rozwiązaniami zapominamy o tych starych klasycznych które świetnie działają, a bywają … zapominane czy też nie doceniane przez konkurencję. 😉

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube korzystając z tego linku: https://youtu.be/nCt8aflk5HI lub też bezpośrednio tutaj na stronie:

Wspieraj swoich przyjaciół – jak to robić w dobry sposób

Wspieraj swoich przyjaciół 👍 – film w którym staram się pokazać jak wspierać swoich przyjaciół, znajomych.

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube korzystając z tego linku: https://youtu.be/DppJmcYVYVI lub też bezpośrednio tutaj na stronie:

Dlaczego warto swoje pomysły pokazywać innym❓

Dlaczego warto swoje pomysły pokazywać innym – bo sukces to jest tam gdzie przygotowanie spotyka się z okazją.

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube korzystając z tego linku: https://youtu.be/0xjv_i6E77A lub też bezpośrednio tutaj na stronie:

Najtrudniejszy pierwszy krok❓

Najtrudniejszy pierwszy krok – często na niego bark nam … odwagi❓ Możesz mieć wszystko na świecie, ale … musisz coś zrobić w tym kierunku.

Ostatnio lubię powiedzenie – Sukces jest tam gdzie przygotowanie spotyka się z okazją.

Czy zdajesz siebie sprawę jak wiele okazji ucieka Ci niemalże każdej godziny, tylko dlatego bo nie jesteś na nie gotowy / gotowa?

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube korzystając z tego linku: https://youtu.be/eIqgyEVSoK8 lub też bezpośrednio tutaj na stronie:

Jak wesprzeć osobę zaczynającą biznes 👍

Jak wesprzeć osobę zaczynającą biznes 👍 – tym razem prosto z mostu 🤬 – może tym filmem obrażę parę osób – ale niektórym jest potrzebny taki kubeł zimnej wody – wcale mi nie jest przykro z tego powodu – ale może będzie to też film który warto będzie podesłać paru „znajomym” i „przyjaciołom” takim że już nawet wrogów nie potrzeba 😉

UWAGA: FILM MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI DLA NIEKTÓRYCH OBRAŹLIWE!

Mam nadzieję, że w tym filmie udało mi się pokazać najważniejsze rzeczy na jakie warto zwrócić uwagę jeżeli chcesz wspomóc swoje dziecko, dziewczynę, chłopaka, żonę, męża, narzeczoną, koleżankę, kolegę przyjaciółkę, kumpelę, kolegę, w jego / jej pierwszych krokach w biznesie.

Z tego filmu dowiesz się jakiej pomocy potrzebują osoby zaczynające z biznesem.

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube korzystając z tego linku: https://youtu.be/uvkvdaYqc00 lub też bezpośrednio tutaj na stronie:

Teraz przejdźmy do tematu pomysłu na biznes.

Jeżeli już go masz możesz spokojnie przejść dalej.

Jednak w innej sytuacji – może warto przejrzeć pomysły ludzi którzy odnoszą sukcesy?

U nich to działa:

Pomysł na biznes od zera

Jeżeli już masz pomysł na biznes to dobrze. Gorzej maja Ci co go nie mają.

Jakie mogą być pomysły na biznes? Zobacz tutaj filmy ludzi którzy odnieśli już swój wielki sukces:

MiroBurnMaciej WieczorekMarcin Osman

https://youtu.be/cMXd01u8Zmg

https://youtu.be/ilRhkvscHKM

https://youtu.be/kLW13iNZqxQ
Mentorzy

Warto zajrzeć też tutaj:

https://klosinski.net/pozyskiwanie-klientow-kiedy-nie-masz-budzetu-ani-doswiadczenia/

Czy można wystawić fakturę nie mając działalności?

Jak najbardziej możesz to zrobić. Skorzystaj w tym z usług firmy UseMe – więcej na ten temat przeczytasz w artykule dostępnym tutaj: https://sukcesstudio.pl/faktura-bez-firmy-useme/

Na stronie UseMe możesz też znaleźć zlecenia z różnych branż. Warto się zarejestrować i spróbować swoich szans.

Nie masz pieniędzy? Buduj swoją markę.

Coraz częściej ludzie maja dość kupowania od korporacji, dużej bezdusznej firmy za którą nie wiadomo kto się kryje. Coraz częściej wybierają zakup od konkretnej osoby która jest żywym człowiekiem. Dlatego tak istotną sprawą jest budowanie marki osobistej.

Aż 20% więcej sprzedają Ci którzy przyznają się do tego, że oni sprzedają, a nie jakaś tam firma. Jak umocnić swoją pozycje w internecie? Proste. Bardziej spersonalizować swój biznes. Zobacz jak wiele świetnych marek tak zrobiło: Irena Eris, bracia Koral, Kler czy chociażby marki oparte na wielopokoleniowych tradycjach jak wytwórnia dzwonów Felczyński, czy emigrant z Polski Max Faktor. Czy ułatwia im to sprzedaż? Tak. Dlatego Tobie też może ułatwić.

Jak na dobre zaistnieć w internecie?

Założeniem tego co chce zaoferować moim klientom jest indywidualne podeście do każdego klienta. W jednej branży sprawdzi się bardziej jedna strategia, w innej zupełnie inna.

Porozmawiajmy.

Myślę, że jestem w stanie Ci pomóc.

Zapraszam do kontaktu przez formularz poniżej.
Zapraszam do kontaktu przez formularz poniżej.

Możesz skorzystać z darmowej konsultacji którą oferuję.

Jeżeli interesuje Ciebie taka rozmowa, postaraj się zebrać jak najwięcej szczegółów na temat który chcesz poruszyć, a następnie zapraszam Cię do przejścia na stronę darmowych konsultacji klikając na przycisk poniżej:


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Treść wiadomości - proszę napisz w jakiej sprawie kontaktujesz się z Sukces Studio:

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę, zgodnie z Polityką Prywatności dostępną tutaj: https://sukcesstudio.pl/privacy-policy/
  Jeżeli nie zaznaczysz swojej zgody, przycisk poniżej nie będzie aktywny - nie wyślesz tego formularza.

  Po kliknięciu poniższego przycisku, w ciągu kliku minut dostaniesz potwierdzenie wysłania wiadomości na swojego maila. Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz potwierdzenia tego, że wiadomość dotarła do mnie, upewnij się czy podane przez Ciebie dane (szczególnie Twój adres e-mail) są prawidłowe. Jeżeli nie, wprowadź poprawne dane i wyślij wiadomość ponownie.

  Jeżeli chcesz wiedzieć więcej – zapraszam zapisz się na mój newsletter:

  Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
  Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
  Subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów.
  Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
  Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter.
  UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
  Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.AM

  [newsletter_form]