BLOG Konsultanta – Pomogę Ci zwiększyć zyski Twojego biznesu. Odkryj sekrety sukcesu dzięki mojemu blogowi o konsultingu biznesowym!

Witaj w blogu poświęconym tematyce konsultingu biznesowego, informatycznego, sprzedażowego i marketingowego B2B i B2C – miejscu, gdzie znajdziesz rozwiązania na najbardziej skomplikowane problemy biznesowe.

Nie ma wątpliwości, że prowadzenie biznesu wymaga wielu umiejętności i wiedzy z różnych dziedzin. Nasz blog to idealne miejsce dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat konsultingu biznesowego, informatycznego, sprzedażowego i marketingowego.

Znajdziesz tutaj poradniki, artykuły i ciekawostki na temat różnych aspektów prowadzenia biznesu, od strategii marketingowych i sprzedażowych, przez rozwiązania informatyczne, aż po kwestie związane z konsultingiem biznesowym.

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie biznesu, aby korzystać z naszego bloga. Nasze artykuły są napisane w sposób zrozumiały dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę biznesową, a także zawierają wiele praktycznych wskazówek i inspiracji.

Dołącz do naszej społeczności i zacznij rozwijać swoją firmę dzięki naszym poradom i rozwiązaniom!

Na czym polega konsulting?

Konsulting to proces doradztwa i wsparcia, w którym specjaliści pomagają firmom lub osobom w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji biznesowych. Konsultanci analizują sytuację, identyfikują problemy i proponują rozwiązania, które pomagają osiągnąć cele biznesowe. Konsulting może dotyczyć różnych dziedzin, takich jak strategia biznesowa, marketing, zarządzanie, finanse czy technologie informatyczne.

Biznes plan - Podkręćmy Twój biznes

Twój biznes może być lepszy!

Rośniesz do kresu swoich możliwości, kompetencji i strachu.

Maciej Filipkowski

Każdemu managerowi, szefowi, właścicielowi firmy, prezesowi udaje się dojść w pewnym momencie do jednej z wyżej wymienionej granicy.

Przede wszystkim Ty musisz zdecydować, czy to już moment na to, by stanąć już w tym miejscu – i de facto się cofać – czy kontaktujesz się ze mną i razem idziemy dalej.

Blog Konsultanta – Najważniejsze materiały

Poniżej przedstawiam najważniejsze materiały z którymi warto się zapoznać:

Konsultant biznesowy

Konsultant biznesowy czy lepiej coach, mentor, trener?

Konsultant biznesowy zwykle oferuje specjalistyczne porady, mające na celu wdrożenie rozwiązań, które przyniosą firmie ekonomiczne korzyści.

Blog Konsultanta – Najnowsze materiały dostępne na stronie

Poniżej zamieszczam najnowsze informacje dostępne na stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]