Wywiad z psychologiem walki

Wywiad z psychologiem walki - Małgorzata Drozdowska - Puchta

Wywiad z psychologiem walki – Małgorzata Drozdowska – Puchta – czyli psycholog walki. Jakiej walki? Z życiem, biznesem, ale też sportowej rywalizacji.

Wszędzie tam gdzie potrzeba pracy nad tym co w głowie Pani Małgosia pomoże.

Świetny wywiad – i jeżeli będzie taka potrzeba chętnie nagramy kolejny 😉

Strona Pani psycholog gdzie zamieszcza sporo ciekawych materiałów – artykułów, oraz swoich filmików: https://psychologwalki.pl/

Polecam serdecznie – przede wszystkim umów się z Panią Psycholog na kawę i porozmawiaj.

Może okaże się, że może Ci pomóc?

Wywiad z psychologiem walki – video

Materiał wideo jest dostępny do obejrzenia w serwisie YouTube pod adresem: https://youtu.be/i4a_IFvZEk0 lub też można obejrzeć go bezpośrednio tutaj na stronie poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]