Strona internetowa – jak copywriting pomaga w pozyskiwaniu klientów – FILM

Strona internetowa - jak copywriting pomaga w pozyskiwaniu klientów

Strona internetowa – jak copywriting pomaga w pozyskiwaniu klientów? Obejrzyj ten film i przekonaj się jak można osiągać sukcesu!

Strona która pozyskuje klientów

ZROBILIŚMY TO – zrobiliśmy dla klientki stronę która pozyskuje dla niej klientów. W pewnym sensie staje się ikoną dla tych co chcą kupić rasowego psa od hodowcy. KROK DRUGI to piszemy artykuły które cały czas zwiększają sukcesywnie ilość wejść na stronę. Więc nasza klientka dzięki stronie internetowej zdobywa coraz większą ilość klientów.

Strona internetowa – historia sukcesu

  • Jak powstała strona Psiakowo.net
  • Jak prowadzimy bloga by miało to przełożenie na ruch na stronie
  • Trudno zarządzać czymś czego nie można zmierzyć
  • Ważne elementy pchające stronę górę
  • Zrób ze swojej strony Facebooka

FILM

Film na ten temat możesz obejrzeć na moim kanale klikając w link: https://youtu.be/87S86d3b4qk?si=ViQuddwODX_KaAcR ale możesz obejrzeć go również bezpośrednio poniżej:


Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]