Strona za darmo lub za 1zł – co sprawdzić by nie dać się oszukać? – FILM

Strona za darmo lub za 1zł - co sprawdzić by nie dać się oszukać

Strona za darmo lub za 1zł – co sprawdzić by nie dać się oszukać – tym razem praktyczny poradnik na co warto zwrócić uwagę.

Przede wszystkim pokazuję w tym filmie – co sprawdzić by nie dać się oszukać.

Coś co wydaje się nam okazją nie zawsze nią jest.

Powiem więcej – bardzo często nią nie jest.

Właśnie dlatego chce pokazać w tym filmie czego powinieneś / powinnaś wymagać niezależnie od tego ile płacisz za stronę.

Zobacz koniecznie.

Zanim zlecisz, a co gorsze zapłacisz za stronę.

Ile kosztuje strona internetowa i co składa się na całkowity koszt możesz zobaczyć w tym artykule: https://sukcesstudio.pl/ile-kosztuje-strona-internetowa/

Możesz ZA DARMO zlecić sprawdzenie takiej okazji

Przede wszystkim sam nie lubię być oszukiwany.

Niestety nie ma możliwości by człowiek znał się na wszystkim.

Na stronach internetowych „trochę” 😉 się znam – sam robię je już od ponad 20 lat.

Chętnie ZA DARMO podpowiem Ci czy dana oferta to rzeczywiście okazja.

Masz wątpliwości – skorzystaj z mojej darmowej konsultacji:

Darmowa konsultacja

15 minut, które mogą zmienić Twoje podejście do działania. Serio.

Nie sprzedaję – rozmawiam. I od pierwszych minut daję wartość: konkretną wskazówkę, nową perspektywę, uczciwą ocenę Twojej sytuacji. To wszystko bezpłatnie, bez presji, bez zobowiązań.

Zarezerwuj 15-minutową konsultację i sprawdź, czy to co robię ma dla Ciebie sens. Jeśli uznasz, że chcesz działać dalej – świetnie. Jeśli nie – nic się nie dzieje. Powiem Ci szczerze, czy mogę realnie pomóc.

Rozmawiamy na luzie, w zaufaniu i pełnej dyskrecji.
Daj sobie szansę – może to będzie początek czegoś naprawdę dobrego.

Zarezerwuj bezpłatną rozmowę już teraz.

Strona za darmo lub za 1zł – FILM

Film można obejrzeć w serwisie YouTube pod adresem: https://youtu.be/WGDQUkKFZik lub tez bezpośrednio tutaj na tej stronie poniżej:


Kim jestem?

Nazywam się Maciek Ziegler. Jestem inżynierem specjalistą od rozwiązań internetowych i na co dzień pomagam właścicielom małych firm uporządkować marketing i sprzedaż – tak, żeby w końcu zaczęły działać.

Nie tworzę stron, czy też treści do nich. Od tego mam świetny zespół 😉
Moja rola to znaleźć źródło problemu, zadać właściwe pytania i wskazać kierunek.
Rozmawiam z klientami, analizuję ich sytuację i łączę kropki: co działa, co nie działa i dlaczego Twoja firma nie zarabia tyle, ile mogłaby.

Wspólnie z zespołem budujemy systemy, które naprawdę wspierają sprzedaż: strony, treści, lejki, YouTube, strategia – wszystko po coś i dla kogoś.

Bez ściemy, bez lania wody, wykorzystując najnowsze narzędzia i bezpłatne rozwiązania.
Jeśli czujesz, że robisz dużo, a efekty są marne – porozmawiajmy.

📌 Znajdziesz mnie też tutaj:
➡️ LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/maciejziegler/
📺 YouTube: https://www.youtube.com/@sukcesstudio