Profesjonalne tworzenie stron www i administrowanie

Profesjonalne tworzenie stron www i administrowanie

Profesjonalne tworzenie stron www i administrowanie jest dedykowane tym którzy chcą skupić się na swoim biznesie. Nie chcą lub po prostu szkoda im czasu na zajmowanie się strona internetową. Zarazem zdają sobie sprawę, że profesjonalnie stworzona strona i odpowiednio administrowana, pozycjonowana przyniesie im dużo lepsze wyniki niż zaniedbanie tego medium cyfrowego.

Jeżeli wolisz oglądać a nie czytać zapraszam do obejrzenia poniższego materiału które przygotowałem na ten temat. W nagraniu video postarałem się w przejrzysty sposób przedstawić zagadnienia związane z administrowaniem strony. Zapraszam do oglądania:

Profesjonalne tworzenie stron www i administrowanie

Na początku był pomysł

Gdy zaczynasz swój biznes na samym początku nie potrzebujesz strony internetowej. Przede wszystkim trzeba postawić na sprzedaż. I w tym wypadku nie jest istotne czy sprzedajesz towar czy tez sprzedajesz usługę. Jakby nie patrzeć jest sprzedaż. Nastawiamy się na to by był pierwszy klient. Pierwsza transakcja. Dopiero kiedy ten model działa – czyli jest sprzedaż, możesz sobie pozwolić na inwestycje. Na rozszerzanie pola działania. Na początek zwykle powinna być to próba sprzedaży w oparciu o darmowe możliwości – darmowy blog, social media itp.

Jest oczywiście tez droga na skróty. Jednak to że zainwestujesz kilka czy kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset tysięcy w coś super, nie gwarantuje to sukcesu. Jeżeli czegoś nie potrafisz, nie zostało to wypróbowane to duże inwestycje są obdarzone dużym ryzykiem.

To jest jak gra hazardowa gdzie im więcej włożysz na początek tym więcej od razu będzie zysku, ale tez może być to spektakularna porażka.

Profesjonalne tworzenie stron www i administrowanie
Profesjonalne tworzenie stron www i administrowanie

Profesjonalne tworzenie stron

Tworzenie stron w profesjonalny sposób kosztuje. Jednak ten koszt to także opłata za profesjonalne rozwiązania, a to musi kosztować.

Co jednak kupujesz za większe pieniądze?

Spokój.

To warte bywa dużych finansów. Szczególnie w obecnie zaganianym świecie jest to warte swoich pieniędzy. To właśnie spokój tyle kosztuje. To samo dotyczy aspektu administrowania stroną internetową.

Administrowanie stroną www

Wiele firm buduje strony internetowe, bierze pieniądze od klienta i … kończy na tym współpracę pozostawiając temat administrowania stroną internetową klientowi.

  • „Przecież miał Pan dostęp”
  • „My się tym nie zajmujemy”
    Takie teksty klient słyszy jak coś nie działa.

Co wchodzi w administrowaniem stroną?

  • Okresowe backupy
  • Monitorowanie strony
  • Edycja treści
  • Bezpieczeństwo – zapewnienie bezpieczeństwa witryny jak i jej użytkowników.
Profesjonalne rozwiązania dla profesjonalistów
Profesjonalne rozwiązania dla profesjonalistów

Profesjonalne tworzenie stron www i administrowanie

Profesjonalizm kosztuje. Jednak jest to cena która warto często wydać. Warto traktować to tez jako inwestycja. Inwestycja w lepsze jutro. Takie swojego rodzaju ubezpieczanie od kłopotów. Czy warto w ten sposób się ubezpieczyć? Na pewno tak.

Jeżeli potrzebujesz kogoś kto zajmie się Twoja strona zapraszam do skorzystania z moich usług w tym zakresie:

Dodaj komentarz