Lejek sprzedażowy jak go zbudować – FILM

Lejek sprzedażowy jak go zbudować

Lejek sprzedażowy jak go zbudować – w tym filmie przede wszystkim omawiam budowę lejka sprzedażowego dla procesów w B2B oraz w sytuacjach gdzie mamy do czynienia z dłuższym procesem zakupu – zakup domu, mieszkania, samochodu, przedmiotów o znacznej wartości dla nas.

W filmie staram się przede wszystkim omówić poszczególne części lejka pod kontem ich zadań jak i tego czym te zadania i w jaki sposób realizować.

Przede wszystkim to mocno skondensowana wiedza.

Warta na pewno uwagi.

Film można obejrzeć w serwisie YouTube pod adresem: https://youtu.be/d40jz5XrKOk lub tez bezpośrednio na stronie poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]