Gdzie jesteś ze swoim życiem i biznesem – SukcesStudio.pl – osiągnij ze mną swój sukces w Biznesie

Gdzie jesteś ze swoim życiem i biznesem

Gdzie jesteś ze swoim życiem i biznesem? To pytanie zadałem sobie jako 50 letni facet. Tak 50 – to na pewno dobry moment na takie pytanie 😉 Czemu go jednak nie zadałem sobie wcześniej? Ty możesz to właśnie zrobić wcześniej.

Zadaj sobie pytanie – Czy wiodę życie takie jakie bym chciał / chciała?

Jeżeli odpowiedź Twoja brzmi nie – to … zmień to.

Łatwo mi jest mówić?
Wcale nie.
Nie łatwo!
Dużo pracuje by swoje życie poprawić. I wiesz co?

Udaje mi się to!
Też tak chcesz?

Usiądź i posłuchaj.

Gdzie jesteś ze swoim życiem i biznesem

Film – Gdzie jesteś ze swoim życiem i biznesem – SukcesStudio.pl – osiągnij ze mną swój sukces w Biznesie– przede wszystkim możesz zobaczyć w serwisie YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=oX0ZVrzLvTo lub też bezpośrednio tutaj na stronie poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.