Fryderyk Karzełek Klub 555

Fryderyk Karzełek założyciel Klub 555 jest bez wątpienia nietuzinkową postacią. Tym razem w moim cyklu mentorzy kilka słów o jednej z ciekawszych postaci polskiego biznesu.

Fryderyk Karzełek sprawny finansista i ceniony money coach, od wielu lat z powodzeniem zarządzający kilkoma spółkami sektora finansowego. Człowiek, który z profesjonalnego doradztwa finansowego uczynił prawdziwą sztukę. Bazując na ogromnym doświadczeniu rynku niemieckiego i polskiego, opracował unikalne metody budowania zamożności wśród swoich klientów, dla których opracowuje indywidualne plany finansowe. Głośno mówi, że EMERYTURA TO BZDURA, o czym przekonują się ci, którzy dzięki współpracy z Polskim Doradztwem Finansowym uzyskali pełną niezależność finansową na długo przed osiągnięciem wieku emerytalnego. Z równie wielką pasją szkoli liderów największych korporacji zarówno sektora finansowego, jak i ubezpieczeniowego. Jego mistrzem i nauczycielem jest sam Bodo Schäfer. Fryderyk Karzełek ma na swoim koncie niemal 10 tysięcy przeszkolonych osób, które dzięki jego wiedzy skutecznie zaplanowały i realizują finansową przyszłość.

Fryderyk Karzełek
Fryderyk Karzełek

Zrób z życia Arcydzieło

Zastanawiałeś się jak:

 • skończyć z odwlekaniem spraw na później?
 • znaleźć drogę do zbalanoswanego życia?
 • rozpoznać ograniczające przekonania i skutecznie się ich pozbyć?
 • określić prawdziwe wartości, aby w zgodzie z nimi realizować marzeń?
 • zdefiniować najważniejsze życiowe role i się w nich odnaleźć?
 • wyznaczyć życiową misję i nadać życiu głębszego znaczenia?
 • stworzyć mapę życia, aby dotrzeć do miejsca, w którym powiesz “moje życie to prawdziwe arcydzieło”.

Heksagon szczęścia

Heksagon Szczęścia – model holistycznego rozwoju opracowany przez Fryderyka Karzełka. Jego części składowe to:

 • praca,
 • finanse,
 • zdrowie,
 • relacje,
 • czas wolny
 • PRO (Permanentny Rozwój Osobisty)
Fryderyk Karzełek – Heksagon szczęścia

Fryderyk Karzełek opowiada o Heksagonie Szczęścia, czyli holistycznym podejściu do życia, które gwarantuje szczęśliwe życie.

Klub 555

O co chodzi z tym klubem najlepiej opisać cytując ze strony klubu: https://klub555.pl/

Pewnie zastanawiasz się, co ma wspólnego poranne wstawanie z budowaniem finansowej niezależności i po co w ogóle powstała inicjatywa klubu 555? Już Ci wyjaśniam.

Każdy człowiek na świecie, chce być po prostu szczęśliwy. Mamy swoje marzenia, cele i głęboko wierzymy, że mamy jeszcze czas aby je zrealizować. Ufamy, że pewnego dnia pojawi się coś lub ktoś, kto nada sens naszemu życiu i doprowadzi do tego, że marzenia się spełnią.

Muszę Cię zmartwić – niestety tak się nie stanie. Problem ludzkości polega na tym, że chcemy być szczęśliwi, ale nie chcemy stawać się szczęśliwymi. Nie chcemy podejmować decyzji, podjąć pracy, wyzwania, które się z tym wiąże.

Do tego potrzebna jest dyscyplina. A przecież wolność, to robienie tego, co sobie zaplanowaliśmy, prawda? Zatem wolność to dyscyplina!

W jaki sposób chcesz się stać osobą niezależną finansową, skoro nie potrafisz wyrobić w sobie nawyku dyscypliny? Doskonale wiem, że samemu jest bardzo trudno. Dlatego pojawił się pomysł zorganizowania grupowego wyzwania dla takich ludzi jak TY – którzy pragną wolności, ale potrzebują odrobiny motywacji do działania.

Wyzwanie, które trwa 555 dni wyzwala w człowieku nawyk samodyscypliny. Wstawanie codziennie o godzinie 5:55
i spotkania się z tysiącami osób, które na żywo meldują się na livie na Facebook’u.

Gwarancje

Gwarantuję Ci, że uzależnisz się od porannego wstawania. Gwarantuję również, że zyskasz dodatkowy czas, który możesz przeznaczyć na realizowanie swoich własnych celów
i marzeń. Codziennie otrzymasz olbrzymią porcję wiedzy, inspiracji i motywacji nie tylko ode mnie, ale również od gości, których zapraszam na live, aby podzielili się swoim doświadczeniem.

Mogę Ci obiecać, że Twoje życie zmieni się nie do poznania. Ale warunek jest jeden – musisz tego chcieć. I wstawać codziennie o godzinie 5:55, żeby być z nami
na żywo.

Nie będzie łatwo, bo Twój umysł zacznie po paru dniach sabotaż i będziesz robił wszystko, żeby nie wstać. Przetrwaj to. Masz wsparcie moje i wszystkich tych ludzi, którzy codziennie rano wstają tak, jak Ty. Którzy obiecali sobie, podjęli DECYZJĘ, chcą, żeby coś w ich życiu zmieniło się na lepsze.

Obiecaj sobie, że będziesz jutro z nami. Wytrwaj minimum 7 dni a przekonasz się sam, czy było warto.

Fryderyk Karzełek - Poznaj Ekspertów Klubu 555 – Barbara Lech, Anna Oszajca i Łukasz Choiński
Fryderyk Karzełek – Poznaj Ekspertów Klubu 555 – Barbara Lech, Anna Oszajca i Łukasz Choiński

Fryderyk Karzełek – więcej

Na koniec roku 2020 pojawił się wywiad Fryderyka w programie Ekspert w Bentleyu. Warto go obejrzeć dlatego postanowiłem na koniec wkleić link do tego wywiadu: https://youtu.be/slw29xJOIXQ oraz możliwość obejrzenia go tutaj:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]

Dodaj komentarz