Czego powinniśmy uczyć się od dzieci ❓ – jest całkiem sporo rzeczy – zobacz to koniecznie 👱🏻‍♀️ 👱🏻-FILM

Czego powinniśmy uczyć się od dzieci

Czego powinniśmy uczyć się od dzieci ❓ Wbrew pozorom jest tego całkiem sporo. Jednak dziś chciałbym skupić się tylko na kilku punktach.

Film opieram na swoich własnych doświadczeniach, nie mówię, że jestem idealny każdy dzień udowadnia mi jak wiele błędów nadal robię i jak wiele muszę się jeszcze nauczyć – jednak jako ojciec czwórki dzieci mam też pewne doświadczenia – których nie ma wielu ludzi – z którymi dziele się właśnie w tym filmie.

Zapraszam – fajny film wnoszący wiele pozytywnej energii – to rzadkość w naszych czasach 😉

Film dostępny pod adresem: https://youtu.be/VasLcvQP6_8 lub poniżej:

Zachęcam też do przeczytania artykułu na temat jak uczyć dzieci biznesu: https://sukcesstudio.pl/jak-uczyc-dzieci-biznesu/

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]

Dodaj komentarz