Usługi informatyczne dla firm

Usługi informatyczne dla firm świadczone przez Sukces Studio to często rozwiązania ułatwiające codzienną pracę i przynoszące wymierne korzyści. Nowoczesne, sprawdzone i skuteczne rozwiązania które proponuje pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze.

Profesjonalne narzędzia za … darmo?

Wielu właścicieli mikro-firm, oraz małych firm często nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele jest narzędzi informatycznych które mogą ułatwić a czasem nawet w sporej części zastąpić ich pracę. Tych narzędzi w ostatnim czasie jest sporo. Przede wszystkim – co ciekawe sporo jest darmowych. Często nie zadajemy sobie z tego sprawy.

Spotykam częstą sytuacje, że ludzie nie wiedzą czego mogą chcieć.

Nie wiedzą ponieważ często nie maja czasu dotrzeć do tej wiedzy. Tutaj właśnie pojawia się pole do popisu dla przedsiębiorców którzy oferują usługi informatyczne dla firm.

Usługi informatyczne dla firm
Usługi informatyczne dla firm

Usługi informatyczne dla firm

Przede wszystkim właściciele firm przyzwyczajeni są do tego, że rozwiązania informatyczne dotyczą:

  • sprzedaży – oprogramowanie obsługujące sklep, magazyn, ewentualnie sklep internetowy
  • księgowości – programy księgowe, kadrowe itp.
  • marketingu – strona internetowa, czasem wsparcie dla mediów społecznościowych.

Jednak to nie wszystko. Przede wszystkim zapominamy o programach wspierających zarządzanie czasem, projektami, terminami. Dlaczego tak jest? Większość przedsiębiorców opiera się na klasycznych terminarzach, notesach i innych rozwiązaniach klasycznych.

Usługi informatyczne dla firm
Usługi informatyczne dla firm

Jeszcze kilkanaście lat temu wiele rozwiązań dostępnych obecnie było zarezerwowanych głównie dla dużych firm. Wymagały specjalistycznego sprzętu, wiedzy, dużej ilości szkoleń i zdobycia sporej wiedzy przez zastępy pracowników.

W dobie kryzysu doceniane są rozwiązania które przyczynia się do zwiększenia wydajności, zmniejszenia kosztów, większego wykorzystania posiadanych zasobów. Czy da się to uzyskać w skali mikroprzedsiębiorstwa? Czy warto to wdrażać w małej firmie? Odpowiedź brzmi stanowczo tak.

Usługi informatyczne dla firm
Usługi informatyczne dla firm

Nawet przy jednoosobowej działalności i przy samozatrudnieniu są technologie które warto wdrożyć. Przede wszystkim te wspomagające sprzedaż, oraz procesy produkcji, obsługi klienta, zamówień itp.

Usługi informatyczne dla firm – zarządzanie terminami dzięki darmowej aplikacji Google

Komputery dla mikroprzedsiębiorstw

Przede wszystkim czy w takim razie nawet do małej firmy warto kupić komputer? Jak najbardziej, ale często nie jest on konieczny. Przykład? Proszę bardzo. Opisywane rozwiązanie w artykule: https://sukcesstudio.pl/nowoczesne-projektowanie-stron-internetowych/ nie wymaga komputera. W zupełności wystarczy zastosowanie zwykłego smartfona na którym da się uruchomić stronę internetową. Właśnie o tych Apkach na telefon często zapominamy. Ten rynek w ostatnim czasie mocno się rozwinął, przybyło ciekawych rozwiązań. które ułatwiają życie na każdym kroku. Nie chodzi tu przede wszystkim o znane aplikacje, ale o takie często bardzo specjalistyczne. Przykładem niech będzie świetna polska aplikacja do pomiarów pomieszczeń na zasadzie nagrywania widoku z którego tworzony jest potem plan 3D pomieszczenia. Dzięki apce łatwo wyliczysz ile metrów jest podłogi ile ścian itp. Nie wspomnę o prostych aplikacjach wspierające obowiązkowe w każdej firmie prace biurowe. Przykładem niech będzie kieszonkowy skaner:

Darmowa konsultacja

Skorzystaj z darmowej konsultacji

Wypróbuj mnie – sprawdź czy warto ze mną porozmawiać.

Umówmy się na rozmowę, w dogodnym dla obu stron terminie. Porozmawiajmy przez około 15 minut. Przede wszystkim jeżeli stwierdzisz, że to co proponuje ma dla Ciebie sens i wartość, będziemy działać dalej.

Jeżeli stwierdzisz, że nie ma to dla Ciebie sensu – lub ja stwierdzę, że nie mam możliwości Ci pomóc cóż – na tym zakończymy – nie każdemu mogę pomóc.

Zapewniam pełną poufność naszej rozmowy i dyskrecję.

Usługi informatyczne dla firm – podsumowanie

Jak widzisz możliwości jest sporo. Przede wszystkim warto skontaktować się z ludźmi takimi jak ja którzy po zapoznaniu się z twoja firmą, procesami, zaproponują Tobie konkretne rozwiązania które przyniosą Ci oszczędności, oraz dużo lepsze wykorzystanie posiadanych zasobów.

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]

Dodaj komentarz