Strona nie jest bezpieczna brak SSL – FILM

Strona nie jest bezpieczna – brak SSL

Strona nie jest bezpieczna – brak SSL – FILM w którym pokazuje jak poradzić sobie z tym błędem który jest na stronach.

Kontynuacją mojego artykułu: https://sukcesstudio.pl/profesjonalne-tworzenie-stron-internetowych-20-bledow-ktorych-warto-uniknac/ który cieszy się sporym zainteresowaniem było powstanie serii filmów w których wyjaśniałem jak poszczególne błędy poprawić. Przed Tobą kolejny film z serii Jak poprawić stronę internetową.

Strona nie jest bezpieczna i co teraz?

Jak poprawić stronę internetową – błąd 5 – Strona nie jest bezpieczna – brak SSL

Film na ten temat jest dostępny na moim kanale YouTube pod adresem: https://youtu.be/D72ioEpwAPk lub tez możesz obejrzeć go bezpośrednio tutaj na stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Dodaj komentarz