Kilka biznesów na jednaj stronie – jak to poprawić – FILM

Kilka biznesów na jednaj stronie

Kilka biznesów na jednaj stronie to bardzo częsty błąd na stronach internetowych. Firma zajmuje się różnymi rzeczami i … to jest na stronie – dlaczego to błąd i jak to poprawić?

Kontynuacją mojego artykułu: https://sukcesstudio.pl/profesjonalne-tworzenie-stron-internetowych-20-bledow-ktorych-warto-uniknac/ który cieszy się sporym zainteresowaniem było powstanie serii filmów w których wyjaśniałem jak poszczególne błędy poprawić. Przed Tobą kolejny film z serii Jak poprawić stronę internetową.

Przede wszystkim kilka biznesów na jednaj stronie to częsta sytuacja.

Przykładowo – firma prowadzi:

  • Warsztat samochodowy
  • Wynajmuje samochody.
  • Zajmuje się koszeniem trawników.

Przecież na każdą z tych usług są inni klienci. Do każdego z nich jest inna oferta.

Jak poprawić stronę internetową – błąd 1 – Jak ustalić dla kogo jest strona? Przede wszystkim jak zrobić by strona nie była jednym wielkim jarmarkiem, sklepem 1001 drobiazgów tylko była nastawiona na klienta.

Film na ten temat „Kilka biznesów na jednaj stronie” możesz obejrzeć w serwisie YouTube klikając na link: https://youtu.be/qs3ZfXQ6opA lub tez poniżej na tej stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Dodaj komentarz