Jak zatrzymać pracowników w obecnej pracy na dłużej – co robić? – FILM

Gdy chcesz zatrzymać pracowników w obecnej pracy na dłużej

Jak zatrzymać pracowników? – chcesz zatrzymać pracowników w obecnej pracy na dłużej zwykle musisz stworzyć odpowiednie warunki. Jakie? O tym właśnie w tym filmie.

Coraz częściej będzie problem ze znalezieniem dobrego pracownika. Coraz trudniej będzie też go zatrzymać. Ten temat omawiałem tutaj: https://sukcesstudio.pl/praca-w-2022-czy-big-quit-lub-big-resignation-film/

Co w takim razie robić?

Oto kilka propozycji w jednym filmiku. Zapraszam do obejrzenia.

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube korzystając z tego linku: https://youtu.be/fqBAXLXiaJw lub też bezpośrednio tutaj na stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych.

Na co dzień jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.

Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

Dodaj komentarz