Jak sensownie zmienić adres domeny / adres strony? – FILM

Jak poprawić strone internetową - błąd 0 - Jak zmienić adres domeny

Jak zmienić adres domeny? Dlaczego jest sens to robić? To odcinek 0 mojej serii na temat poprawiania błędów na stronach internetowych.

Kontynuacja mojego artykułu: https://sukcesstudio.pl/profesjonalne-tworzenie-stron-internetowych-20-bledow-ktorych-warto-uniknac/ który cieszy się sporym zainteresowaniem było powstanie serii filmów w których wyjaśniałem jak poszczególne błędy poprawić.

Jak poprawić stronę internetową – błąd 0 – Jak zmienić adres domeny? Dlaczego jest sens to robić? Bo z mojego doświadczenia wynika, że dzięki temu tylko możesz zwiększyć ruch na stronie o kilka do nawet kilkudziesięciu procent! Czy w takim razie warto zrobić taki rebrending? Ja wiem, że tak!

Film możesz zobaczyć w serwisie YouTube pod adresem https://youtu.be/eKx2Dc5QUPg lub też poniżej na tej stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

Dodaj komentarz