Czym dla Ciebie jest WOLNOŚĆ – FILM

Czym dla Ciebie jest WOLNOŚĆ

Czym dla Ciebie jest WOLNOŚĆ – co znaczy dla Ciebie? Przede wszystkim czasem najprostsze rzeczy są najtrudniejsze. tak jest właśnie z tym pojęciem. Wielu ludzi nie rozumie tego słowa. Często zupełnie źle go interpretuje.

Przede wszystkim warto sobie zadać pytanie:

  • Czy jesteś Wolny?
  • Czy Jesteś Wolna?
  • Zastanawiasz się czasem nad tym?

Przede wszystkim to warto zrobić. Zadać sobie pytanie gdzie moja wolność?

Na ten temat właśnie powstał film zamieszczony na moim kanale YouTube SukcesStudio.

Jeżeli chcesz zobaczyć film na kanale YouTube kliknij na ten link https://youtu.be/DhwoQMEIqjA lub zobacz film poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]

Dodaj komentarz