3 rzeczy które chciałbym wiedzieć wcześniej – trzy rady od silversa – FILM

3 rzeczy które chciałbym wiedzieć wcześniej

3 rzeczy które chciałbym wiedzieć wcześniej – cóż to przemyślenia na które warto sobie co jakiś czas pozwolić. Pozwól, że podzielę się tym do jakich wniosków doszedłem.

Film w którym pokazuje na własnych przykładach na co warto zwracać uwagę.

Przede wszystkim to fajny, pozytywny film.

Zobacz – warto go obejrzeć!

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube pod adresem: https://youtu.be/CE47XOgpcKo lub też bezpośrednio na stronie tutaj:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.