20 najczęstszych błędów w sklepie internetowym – popraw TO i … zacznij wreszcie zarabiać! – FILM

20 najczęstszych błędów w sklepie internetowym

20 najczęstszych błędów w sklepie internetowym to jak łatwo się domyślić film w którym przedstawiam najczęstsze błędy. Jak jest u Ciebie?

Przede wszystkim część błędów może być Ci znana, jednak ja jestem przede wszystkim PRAKTYKIEM.

Ludzie płacą mi za to, że odnajduje takie rzeczy na ich stronach, mediach, serwisach.

Tym razem wymieniam przede wszystkim, aż 20 takich błędów.

Wyeliminowanie tylko niektórych z nich znacząco zmieni Twój sklep.

Warto spróbować.

Często błahostki decydują o rzeczach wielkich.

Tak jest często.

Dlatego przede wszystkim zachęcam do obejrzenia.

Podobny film stworzyłem na temat błędów na stronach internetowych – w tym filmie nie wymieniłem błędów które omawiałem właśnie w tym dotyczącym stron internetowych, dlatego zachęcam do obejrzenia też tego materiału dostępnego pod tym adresem: https://sukcesstudio.pl/profesjonalne-tworzenie-stron-internetowych-20-bledow-ktorych-warto-uniknac/

20 najczęstszych błędów w sklepie internetowym – film

Film możesz obejrzeć w serwisie YouTube pod adresem: https://youtu.be/EbfYOivPdvM lub tez bezpośrednio tutaj na stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Dodaj komentarz