Kobiece super moce – czy zdajesz sobie z nich sprawę? – W czym kobieta jest lepsza od mężczyzny? – FILM

Kobiece supermoce - czy zdajesz sobie z nich sprawę

Kobiece super moce – czy zdajesz sobie z nich sprawę❓ Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa – przy okazji, nie wiem czy wiesz, ale Wenus jako jedyna planeta układu słonecznego kręci się w drugą stronę w stosunku do pozostałych planet.

Tych różnic pomiędzy kobietą, a mężczyzną jest jednak dużo więcej. Wiele z nich świadome kobiety potrafią wykorzystać w swoim życiu. Jesteś świadoma Tych cech i tych możliwości❓

Kobiece super moce – FILM

Film na temat kobiecych supermocy możesz zobaczyć w serwisie YouTube pod adresem: https://youtu.be/qwj0CMIi_Uo lub też na tej stronie poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]