Sztuczna inteligencja zobacz te 8 argumentów za tym, że człowiek jest nie do pobicia- FILM

Sztuczna inteligencja zobacz te 8 argumentów za tym, że człowiek jest nie do pobicia

Sztuczna inteligencja- wróg czy przyjaciel?

Ostatnio bardzo dużo osób zwraca mi uwagę na ChatGPT i na inne narzędzia. Miałyby one „wyręczyć człowieka” czy też nawet zwolnić: grafików, copywriterów, programistów, a nawet … lekarzy. To fakt, sztuczna inteligencja jest ciekawym i pomocnym narzędziem. Jednak opinia, że jest ona w stanie zastąpić umysł i umiejętności człowieka to oczywiście kosmiczna bzdura.

W tym filmie pokazuje dlaczego nie tak łatwo zastąpić człowieka. Pokazuje aż 8 argumentów za tym. Co ciekawe … content do tego filmu stworzyłem za pomocą AI. Czy to się trzyma kupy? Ja uważam że jak najbardziej. Przekonaj się …

Film –Sztuczna inteligencja zobacz te 8 argumentów za tym, że człowiek jest nie do pobicia

Możesz zobaczyć go w serwisie YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=xGjdJbm8M0I. Znajdziesz go także bezpośrednio tutaj na stronie poniżej:


Biznes plan - Podkręćmy Twój biznes

Twój biznes może być lepszy!

Rośniesz do kresu swoich możliwości, kompetencji i strachu.

Maciej Filipkowski

Każdemu managerowi, szefowi, właścicielowi firmy, prezesowi udaje się dojść w pewnym momencie do jednej z wyżej wymienionej granicy.

Przede wszystkim Ty musisz zdecydować, czy to już moment na to, by stanąć już w tym miejscu – i de facto się cofać – czy kontaktujesz się ze mną i razem idziemy dalej.


Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]