7 ukrytych powodów, dla których pracownicy odchodzą – Leigh Branham

7 ukrytych powodów dlaczego pracownicy odchodzą0

7 ukrytych powodów, dla których pracownicy odchodzą – Leigh Branham – Wszystkie wymienione w książce powody dotyczą sposobu zarządzania i kompetencji managerskich.

Tematy „kadrowe” przewijają się w moich publikacjach przykład: https://sukcesstudio.pl/szukam-pracownika/ ponieważ wiem od moich klientów jak coraz częściej są to tematy problematyczne w ich firmach.

Na moim kanale na YouTube SukcesStudio: https://www.youtube.com/channel/UCUQHkME4cxCSIGFJb20YiMw staram się przygotowywać materiały pomocne w biznesie. Poszerzające wiedzę.

7 ukrytych powodów dla których pracownicy odchodzą

Tym razem chciałbym przedstawić film. Przygotowałem go na podstawie książki: Leigh Branham – The 7 Hidden Reasons Employees Leave: How to Recognize the Subtle Signs and Act Before It.s Too Late

Polski tytuł: 7 ukrytych powodów, dla których pracownicy odchodzą: jak rozpoznać subtelne znaki i działać, zanim będzie za późno.

Wszystkie wymienione w książce powody dotyczą sposobu zarządzania i kompetencji managerskich, dlatego tym bardziej warto się z tym filmem (i oczywiście z książką) zapoznać.

Dodaj komentarz