Największe kłamstwa dotyczące pieniędzy – FILM

Największe kłamstwa dotyczące pieniędzy

Największe kłamstwa dotyczące pieniędzy – przez swoje życie poznajesz sporo mitów na temat pieniędzy. Przede wszystkim pytanie – Które są kłamstwem? Odróżnisz?

Są jednak one często tak samo prawdziwe jak mity greckie. Tym razem postanowiłem o kilku z nich powiedzieć. Znając je nie będziesz dawać się oszukiwać innym. Dlatego szczególnie warto je poznać.

Czasami człowiek nie uświadamia sobie skąd może jeszcze czerpać dochody. Szczególnie ten problem przede wszystkim maja ludzie pracujący na etacie gdzie najczęściej nie trzeba o wielu rzeczach myśleć.

Tym razem postanowiłem pokazać Ci skąd może pochodzić twój dochód.

Przede wszystkim może uda się tobie stworzyć nowe źródło przychodu?

Dla tych co chcą więcej polecam link do informacji na mojej stronie na temat rozpoczynania biznesu od zera. Oto link: https://sukcesstudio.pl/biznes-od-zera/​

Największe kłamstwa dotyczące pieniędzy – film

Film jest dostępny w serwisie YouTube pod adresem: https://youtu.be/Im0oa40Ggkw lub bezpośrednio tutaj poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]

Dodaj komentarz