Finanse osobiste – metoda 6 słoików – FILM

Finanse osobiste - metoda 6 słoików

Finanse osobiste – metoda 6 słoików to jedna z wielu metod zarządzania finansami 💵 osobistymi, 💵 domowymi.

Przede wszystkim metoda jest bardzo skuteczna, łatwa do wdrożenia, po jej wdrożeniu nagle okaże się jak wiele pieniędzy potrafisz oszczędzić.
W filmie omawiam wszystko krok po kroku podając przede wszystkim konkretne przykłady.

Jars Money Management System – zwana też właśnie metodą 6 słoików –
to znana na całym świecie metoda oszczędzania Harva Ekera:

Słoik 1 – Podstawowe wydatki 55%
Słoik 2 – Duże zakupy 10%
Słoik 3 – Przyjemności 10%
Słoik 4 – Edukacja 10%
Słoik 5 – Inwestycje 10%
Słoik 6 – Dobroczynność 5%

Film na ten temat możesz zobaczyć na moim kanale YouTube SukcesStudio pod adresem: https://youtu.be/16Xzj76FX-k lub bezpośrednio tutaj na stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

Dodaj komentarz