Podstawy SEO w formie video

Podstawy SEO

Podstawy SEO to moja seria ekspercka prezentowana na moim kanale na YouTube: SukcesStudio na temat pozycjonowania stron internetowych, oraz sklepów.

Podstawy SEO – seria ekspercka

Po tym jak sam miałem okazję bardzo dużo nauczyć się dzięki serii eksperckiej na temat sprzedaży prowadzonej przez Szymona Negacza z SalleWize.pl opisywanej przeze mnie w artykule: https://sukcesstudio.pl/zarzadzanie-sprzedaza-tworzenie-procesow/ postanowiłem tez podzielić się swoja wiedzą i umiejętnościami. Tak właśnie pojawił się pomysł na serię. Serię zajmującą się problematyką SEO, SEM i wszystkim co związane z pozyskiwaniem ruchu na stronie internetowej czy też w sklepie internetowym. W sumie tematyka zajmuje się już jakiś czas. Dodatkowo informacje te stanowią niejako uzupełnienie do informacji zamieszczonych a moim artykule: https://sukcesstudio.pl/zakladanie-strony-internetowej-podstawy/ dotyczącym podstaw zakładania strony internetowej. Dzielenie się wiedzą jest fajne. Zachęcam do tego bardzo moich klientów. Sam zauważam to, że warto to robić.

SEO - Przyciąganie klientów do sklepu internetowego
SEO – Przyciąganie klientów do sklepu internetowego

Podstawy SEO – zakres

W filmikach które przygotowałem starałem się wszystko wyjaśnić jak najprostszym językiem zrozumiałym dla każdego. Na co zwracać uwagę, jakie elementy są istotne. Od pomysłu na stronę / sklep po różne techniki przyciągania klientów, zachęcające ich do odwiedzin.

W pierwszym filmie skupiłem się przede wszystkim na podstawach podstaw. Starałem się wyjaśnić podstawowe zagadnienia.

Film drugi to przede wszystkim już większe skupienie na treściach tak niezbędnych w Content Marketingu.

Film trzeci to przede wszystkim skupienie się na technikach pozycjonowania .

Co dalej z serią?

Na moment powstania artykułu mam przygotowane obecnie osiem odcinków. Przede wszystkim założyłem że nie chcę zanudzać moich słuchaczy / widzów. Biorąc to pod uwagę postanowiłem poszerzyć zakres informacji o informacje związane odpowiednim prowadzeniem profilu Google moja firma. Postanowiłem pokazać też tajniki innych rozwiązań związanych z powiększaniem grona odbiorców.

Przede wszystkim chcę pozostać przy różnych technikach zwiększania ruchu na stronie / w sklepie internetowym. Mam zamiar też przekazać Tobie wiedzę z zakresu powiązanego z marketingiem treści i ogólnie marketingiem sieciowym.

Ile docelowo powstanie odcinków – przyznam się szczerze nie planuje tego. Mam nadzieję, że to co omawiam przyda się większej rzeszy ludzi więc … jeżeli znajdę ciekawy temat lub otrzymam zapytanie jestem otwarty na stworzenie kolejnego odcinka mojej serii.

Dodaj komentarz