Meta zmienia zasady – jak teraz reklamować się na Facebooku – FILM

Meta zmienia zasady - jak teraz reklamować się na Facebooku - FILM

Meta zmienia zasady – jak teraz reklamować się na Facebooku – w tym filmie pokażę co się zmienia, a zarazem pokaże Ci ciekawe alternatywy.

Coś więcej na temat Meta

Meta jest przede wszystkim znana jako właściciel kilku dużych platform społecznościowych i komunikacyjnych, takich jak Facebook, Instagram, WhatsApp i Messenger. W październiku 2021 roku firma ogłosiła zmianę swojej nazwy z Facebook na Meta Platforms, Inc., lub po prostu Meta, sygnalizując tym samym swoje zainteresowanie i przesunięcie skupienia w kierunku budowania tzw. metaverse – wirtualnej rzeczywistości mającej na celu połączenie różnych aspektów życia online, od spotkań społecznych po pracę i rozrywkę, w jedną, zintegrowaną platformę.

Misja firmy, jak została przedstawiona przy ogłoszeniu zmiany nazwy, koncentruje się na „przybliżaniu ludzi” oraz na tworzeniu i rozwijaniu technologii, które umożliwiają ludziom znajdowanie się i łączenie bez względu na fizyczne odległości. Meta angażuje się również w rozwój technologii związanych z rozszerzoną rzeczywistością (AR) i wirtualną rzeczywistością (VR), co jest kluczowe dla realizacji wizji metaverse.

Film na temat meta i zasad

Ten film możesz obejrzeć na moim kanale klikając w link: https://youtu.be/4HYPWbKRonc?si=OXR9RmvYp1uVQQMW ale możesz obejrzeć go również bezpośrednio poniżej:


Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]