Media społecznościowe czy strony internetowe? – zobacz te 6 argumentów dlaczego warto mieć stronę internetową – FILM

Media społecznościowe czy strony internetowe – zobacz te 6 argumentów

Jeżeli jesteś na początku swojej drogi biznesowej, być może zastanawiasz się jaką drogę budowania swojej marki wybrać, czy media społecznościowe czy strony internetowe. Bez wątpienia jest to ważny element budowania własnej osobistej marki, na który należy zwrócić uwagę oraz świadomie i odpowiedzialnie w niego zainwestować.

Media społecznościowe czy strony internetowe ? Co wybrać ?

W tym filmie przedstawiam 6 argumentów dlaczego strona internetowa jest ważniejsza od social mediów. Postaram się wykazać, że strona internetowa to sensowniejsze rozwiązanie.

Film na ten temat przede wszystkim możesz zobaczyć w serwisie YouTube pod adresem: https://youtu.be/9U7bTFu-9NQ lub też bezpośrednio tutaj na stronie poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.