Międzynarodowa poczta email – czyli co możesz oczekiwać po e-mailu od międzynarodowych partnerów – FILM

Międzynarodowa poczta email - czyli co możesz oczekiwać po mailu

Międzynarodowa poczta email – to film w którym postanowiłem pokazać jak różnice kulturowe wpływają na korespondencje nawet tą elektroniczną.

Będąc człowiekiem kulturalnym, szanując swoich partnerów biznesowych warto oczywiście o pewnych rzeczach wiedzieć. Film jest dość krótki jak na wiedze która staram Ci się przedstawić, dlatego że chciałbym by był takim wstępem – zachętą do poszukiwania wiedzy głębiej w temacie kontaktów z międzynarodowymi partnerami.

Film dostępny jest pod adresem: https://youtu.be/_FIAvrKZy8o lub też można obejrzeć go poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych.

Na co dzień jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.

Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.