Marketing w praktyce – Co się bardziej sprawdzi własna strona internetowa czy media społecznościowe

Marketing w praktyce - Co się bardziej sprawdzi własna strona internetowa czy media społecznościowe

Marketing w praktyce – Co się bardziej sprawdzi własna strona internetowa czy media społecznościowe. Oba te narzędzia są niezmiernie ważne w dzisiejszej strategii marketingowej, ale ich skuteczność może zależeć od różnych czynników.

W filmie poruszam kilka kwestii, które warto rozważyć:

SPIS TREŚCI

  • Strona www – Kontrola i profesjonalizm
  • Strona www – Wizerunek marki
  • Strona www – SEO i długoterminowy zasięg
  • Media społecznościowe – Szybki zasięg i interakcje
  • Media społecznościowe – Targetowanie i analiza danych
  • Współpraca i zaangażowanie

Film możesz obejrzeć na moim kanale YouTube klikając w link https://youtu.be/4csC1yNuNe8?si=afBZBnANGUBrx7bP ale możesz obejrzeć go również bezpośrednio poniżej

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]