Jak to zrobić aby klienci Cię polecali? – FILM

Jak to zrobić aby klienci Cię polecali

Jak to zrobić aby klienci Cię polecali❓To jest wbrew pozorom dość proste. Bo często szukamy czegoś skomplikowanego, a rozwiązanie jest banalne. Często mamy je w zasięgu ręki. Tylko szukamy czegoś bardziej skomplikowanego, przede wszystkim oczekując, że to będzie lepsze.

W filmie przedstawiam odpowiedzi na pytania:

  • Dlaczego klienci mnie nie polecają?
  • Jak prosić klienta o plecenie?
  • Co zrobić jak mamy wystawione złe opinie w Google?

Film możesz zobaczyć w serwisie YouTube pod adresem: https://youtu.be/IUMXZd3c4S8 lub tez bezpośrednio tutaj na stronie:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]