Copywriting – marketing treści – jak copywriter wpływa na działania SEO? – FILM

Copywriting – marketing treści

Copywriting – marketing treści – jak copywriter wpływa na działania SEO? 🔍

Copywriter przede wszystkim może znacząco wpłynąć na działania SEO (Search Engine Optimization) na stronie internetowej poprzez optymalizację treści pod kątem wyszukiwarek internetowych. W filmie omawiam kilka sposobów, w jakie copywriter może wspierać działania SEO

Copywriting – marketing treści

Kliknij w link by poznać więcej treści z zakresu marketingu: https://sukcesstudio.pl/blog-marketing/

Praca copywritera – na co musi zwrócić uwagę?

-Co robi copywriter by strona „rosła”

-Keywords (słowa kluczowe) Unikalna i wartościowa treść

-Wewnętrzne linkowanie

-Meta-opisy

-Formatowanie i nagłówki

-Aktualizacja treści

-Zdjęcia i multimedia

Sukcesstudio poleca

Film możesz obejrzeć przede wszystkim na moim kanale na YouTube klikając w link: https://www.youtube.com/watch?v=YFf082Kiz88 ale możesz obejrzeć go również bezpośrednio poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]