Content marketing magnes – Twojej strony internetowej – FILM

Content marketing magnes - Twojej strony internetowej

Content marketing to strategia marketingowa, która polega przede wszystkim na tworzeniu i udostępnianiu wartościowych, interesujących i angażujących treści dla swojej grupy docelowej. Głównym celem tego jest przyciąganie uwagi potencjalnych klientów, budowanie zaufania, pozyskiwanie nowych klientów oraz dodatkowo utrzymanie lojalności już istniejących. Stosowanie marketingu ma kilka kluczowych korzyści – omawiam je właśnie w tym filmie.

Zagadnienia poruszane w filmie:

  • Zwiększenie świadomości marki
  • Generowanie ruchu na stronie
  • Budowanie zaufania i wizerunku eksperta
  • Generowanie potencjalnych klientów
  • Wzmacnianie relacji z klientami
  • Skracanie cyklu sprzedaży
  • Skuteczność kosztów
  • Przewaga konkurencyjna
Film ten możesz obejrzeć na moim kanale Youtube: https://youtu.be/UXDDTfqZJOY?si=wEbWr4ylYkGJU94D, ale możesz to zrobić również bezośrednio poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]