Content marketing a grupy wiekowe – FILM

Content marketing - kierowanie treści dla poszczególnych grup wiekowych

Content marketing – kierowanie treści dla poszczególnych grup wiekowych – to już bardziej specjalistyczne rozwinięcie tematu.

Jeżeli możemy skorzystać z segmentacji pod względem grup wiekowych możemy przygotowywać dla poszczególnych grup wiekowych stosowne dla nich treści. Pełne odpowiednich komunikatów.

Co jednak preferują poszczególne grupy wiekowe? To właśnie jest tematem tego filmiku. Zapraszam do oglądania. Być może zmienisz podejście do tego zawiłego zagadnienia jakim jest content marketing. Gwarantuje, że poznasz nowe istotne treści, które mam nadzieję wykorzystasz.

Content marketing – Omawiane grupy wiekowe

-Dzieci i nastolatkowie
-Młodzi dorośli – młodzież
-Dorośli
-Seniorzy

Film ,,Content marketing” możesz znaleźć na moim kanale pod linkiem: https://youtu.be/1qmTqReae98 możesz go także obejrzeć na stronie poniżej.

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.