YouTube statystyki a kanał firmowy – FILM

YouTube statystyki

YouTube statystyki 📈 📉- Do czego wykorzystać je w wypadku pracy nad kanałem firmowym? Statystyki na kanale firmowym na YouTube są niezmiernie przydatne, ponieważ dostarczają istotnych danych, które mogą być wykorzystane do poprawy efektywności i skuteczności treści publikowanych przez firmę.

W tym filmie pokażę kilka przykładów, jak statystyki mogą być wykorzystane na kanale firmowym.

YouTube statystyki – jakie obszary poruszam w filmie?

  • Zrozumienie widowni
  • Ocena wydajności treści
  • Weryfikacja zaangażowania widzów
  • Ocena skuteczności strategii
  • Ocena wyników kampanii

YouTube statystyki – FILM

Film na ten temat możesz obejrzeć na moim kanale klikając w link: https://youtu.be/wNPFtWJ23KQ?si=7fNBTNJcOZ6n2zna, ale możesz zobaczyć go również bezpośrednio na stronie poniżej.


Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.