Wykończenie pod klucz oszczędzając czas i pieniądze klientów – wywiad z właścicielem firmy AlfaStyl- FILM

Wykończenie pod klucz oszczędzając czas i pieniądze klientów - wywiad z właścicielem firmy

Wykończenie pod klucz oszczędzając czas i pieniądze klientów

Wykończenie pod klucz oszczędzając czas i pieniądze klientów – wywiad z właścicielem firmy AlfaStyl – specjalizującej się w wykończaniu mieszkań. Tym razem wywiad z Nazarem który opowiada o swoim podejściu procesowym do przygotowania projektu, a następnie jego realizacji.

  • ✅ Zwraca uwagę jak sporo oszczędzają klienci którzy zdecydują się na kontakt z projektantem jeszcze na etapie zakupu mieszkania.
  • ✅ Jak wiele problemów może za Ciebie rozwiązać jeżeli chcesz zaadoptować mieszkanie w stanie deweloperskim pod Siebie.
  • ✅ Co najważniejsze podkreśla że w większości wypadków jest w stanie zrobić projekt i wykonanie w cenie podobnej jak robienie tego systemem gospodarczym.

W tym filmie przedstawiam ciekawego gościa z którym przeprowadziłem wywiad. Mój gość zajmuje się prowadzeniem swojej firmy ukierunkowanej na projektowanie i wykańczanie wnętrz.

Film –Wykończenie pod klucz oszczędzając czas i pieniądze klientów – wywiad z właścicielem firmy AlfaStyl – przede wszystkim możesz zobaczyć w serwisie YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=M2o9JnSS5Ww lub też bezpośrednio tutaj na stronie poniżej:

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]