Usługa Google moja firma – Co może dać firmie?-FILM

Usługa Google moja firma - Co może dać firmie

Usługa Google Moja Firma (Google My Business) jest bezpłatnym narzędziem oferowanym przez Google, które pozwala właścicielom firm przede wszystkim na zarządzanie ich obecnością online w ekosystemie Google, w tym w wyszukiwarce Google i Google Maps. Oto kilka kluczowych aspektów tej usługi:

 1. Widoczność w Lokalnych Wynikach Wyszukiwania: Dzięki „Google Moja Firma” Twoja firma może być łatwiej odnajdywana przez potencjalnych klientów szukających lokalnych usług lub produktów w Google.
 2. Zarządzanie Informacjami o Firmie: Możesz zarządzać informacjami o swojej firmie, takimi jak godziny otwarcia, adres, numer telefonu oraz zdjęcia. To pomaga zapewnić aktualne i dokładne informacje osobom, które szukają Twojej firmy w sieci.
 3. Opinie Klientów: Usługa pozwala zbierać i odpowiadać na recenzje klientów. Pozytywne recenzje mogą zwiększyć zaufanie do Twojej firmy, a odpowiedzi na recenzje pokazują, że dbasz o opinie klientów.

Obszary w których trzeba się orientować

 • Lokalna widoczność
 • Mapy Google
 • Godziny otwarcia
 • Opinie i recenzje
 • Zdjęcia
 • Kontakt z klientami
 • Statystyki i dane analityczne
 • Promocje i aktualności
 • Integracja z Google Map
 • Konsolidacja informacji

Usługa Google moja firma

Ten na ten temat możesz obejrzeć na moim kanale na YouTube klikając w link: https://youtu.be/xZk6FtKhna0?si=7RnfQmHx4NJ63n0p, ale dodatkowo znajduje się on bezpośrednio poniżej

Kim jestem?

Nazywam się Maciej Ziegler, jestem inżynierem informatykiem, specjalistą od rozwiązań internetowych, oraz od poprawiania biznesów.

Na co dzień przede wszystkim jestem właścicielem firmy, w której razem z współpracownikami staram się zapewniać kompleksowe wsparcie moich klientów, począwszy od dobrej strony internetowej, budowę / naprawę lejków sprzedażowych, obsługę social media, po video marketing.

Z wykształcenia jestem informatykiem, więc w materiałach które przygotowuje i udostępniam często usłyszysz o nowoczesnych technologiach i o tym jak wykorzystywać je w swojej firmie.

Dzielę się tutaj wiedzą, zdobytym już przez lata doświadczeniem i umiejętnościami które zdobyłem, „naprawiając” biznesy moich klientów.Zainteresował Ciebie ten artykuł? Chcesz więcej?
Cały czas przeglądam ciekawe rzeczy w internecie.
Przede wszystkim subskrybuje też kilka darmowych, a także płatnych newsletterów, oraz słucham podcastów.
Chętnie dzielę się tym co odkryłem z moją społecznością.
Jeżeli chcesz, bym także z Tobą podzielił się swoimi odkryciami, nowościami, publikacjami to zapraszam – zapisz się na mój newsletter. Raz w tygodniu otrzymasz wiadomość na swojego maila.
UWAGA – Po zapisaniu się, na adres który podasz poniżej, przyjdzie wiadomość którą należy potwierdzić. Dopiero potwierdzenie tego spowoduje zapis na newsletter.
Jeżeli w ciągu 15 minut nie otrzymasz wiadomości warto też sprawdzić folder SPAM.

[newsletter_form button_color=”#F39C12″]